Pagina 1 din 27 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 216

Subiect: Mirese din Republica Moldova :)

Implicit Mirese din Republica Moldova :)

Dragele mele, am creat acest subiect pentru noi...miresici de peste Prut...
    Sper sa fie util pentru voi...
    Sa cream si noi o comunitate....
    va pup cu drag....

Inregistrat
    29.12.2006

Implicit Re: miresici din Chisinau - alinierea!!!!!!!!

hello, i eu sunt tot de pe acolo si ma bucur ca sa gandit cineva sa creeze o comunitate pt noi.

Inregistrat
    06.02.2005

Si eu ma alatur voua, dar eu deja m-am casatorit :P.
    Vand rochita casa de moda Ioanin, cu trena, superba.

wow..
    nici nu stiti cat am asteptat un raspuns, un comentariu, ceva ...de la miresicile de peste Prut!!!!!!!
    Chiar ma lasasem pagubasa....

Diana, Eva....hai ca putin cate putin incercam sa fim auzite.....sa ne povestim cum a fost la nuntile noastre si sa deschidem subiecte care sa ajute celorlalte miresici....

Eva , am vazut pozele tale de la nunta....intr-un cuvant SUPERBI !!!!!!!!!!!!
    Sa va dea DD tot ce e mai frumos....

Vad ca ai facut nunta la Iasi....m-a impresionat locatia unde ati organizat evenimentul, si rochia, si cozfura, si buchetul, si mirele ( costumul bestial), si nasii si zambetele si fericirea de pe fetzele voastre-TOT
    Nota 20+++++++
    Diana, asteptam de la tine povestioare despre nunta ta
    va pup ca ma cam intind la vorba

salut fetelor,
    am inteles ca rochiiile de mireasa in chisinau sunt mai ieftine decat in romania.
    asa este?
    mltumesc anticipat

da, asa este!
    totusi miresicile din Chisinau practica mai degraba inchirierea rochitei....
    se aduc unicate foarte scumpe si se dau doar la inchiriat...
    ce e de vanzare sunt productii autohtone sau aduse din fostele tari membre CSI...si sincer...depinde de gustul fiecaruia daca alege aceasta optiune. preturile insa sunt foarte generoase.merita incercat.

Inregistrat
    22.10.2006

O sa sune foarte ciudat ca ma bag pe topicul vostru, dar am o mare rugaminte sa-mi dati un sfat, cum pot procura vinul de la nunta din R. Moldova. Am avut ocazia sa degust aici din vinurile moldovenesti si mi se par grozave.Daca va pot ajuta si eu cu ceva sa-mi spune-ti. Eu sunt soacra de august 2007.
    Multumesc

Inregistrat
    01.03.2007

Implicit cetatenii straini

Buna ziua tuturor printeselor! Este vreo miresica in situatia mea? Poate ma puteti ajuta. Sunt cetatean al Rep. Moldova si as vrea sa stiu ce acte i-mi trebuiesc pentru a ma putea casatori in Romania cu un cetatean roman. Am auzit cate ceva, dar poate s-a confruntat vreo miresica cu problemele astea si stie exact ce trebuie sa fac. Va multumesc mult! Va pup dulce dulce! sa fiti fericite!

Pagina 1 din 27 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us