Pagina 115 din 115 PrimulPrimul ... 1565105113114115
Rezultate de la 913 la 920 din 920

Subiect: Accesorii mireasa

Inregistrat
    10.10.2012

Implicit Re: Accesorii mireasa

Am vazut ceva voalet la un magazin micut de palarii din piata muzeului.Erau la 35 lei,daca te mai ajuta informatia..

Citat Postat de Codruta_C Vezi mesajul
    Multumesc pentru raspuns, Dannny24.
    Am alta intrebare acum
    Stiti cumva unde se gasesc voalete dragute si ieftine?
    La magazinul de unde am luat rochia sunt undeva la 200-300 de lei si mi se pare cam mult....

Inregistrat
    23.01.2015

Buna miresici!

Eu voi fi miresica anul viitor, am rochita si cercul dar la parte de voal nu am vrut sa il iau de la aceeasi firma, Creal Design, mi sau parut c-am sumpe de la 150-200 ron in sus. Nu stiu exact preturile dar de ce am eu nevoie, ceva simplu pana la jumate de spate nu as vrea sa dau atat de mult. Cred ca voi gasi si mai ieftin cu pitin ajutor.

Daca aveti ideei unde as putea gasi in cluj ar fi suuuuper pentru mine.

Merci

Pupici

Inregistrat
    23.01.2015

Ce liniste e pe cluj. Nimeni nu se mai marita aici? Daca stiti cumva unde pot gasi voal la pret bun, va rog sa imi spuneti. Chiar am nevoie sa stiu. Intradevar mai am timp pana anul viitor dar imi place sa fiu pregatita.

Merci mult!

Inregistrat
    08.03.2015

Hey

Unde au salon cei de la Creal?
    Si tu cat dai pe rochie?

mi am facut comanda la pieptanasi de par in loc de diadema de pe e bay si il astept cu cea mai mare nerabdare
    http://i42.photobucket.com/albums/e3...psaiond7gn.jpg

Inregistrat
    23.01.2015

Citat Postat de yoyosina Vezi mesajul
    Hey

Unde au salon cei de la Creal?
    Si tu cat dai pe rochie?
    Buna

Cei de la Creal au salon doar in Bucuresti, eu i-am gasit la targul de nunti de la Expo Transilvania Cluj si la Nunta la palat tot in Cluj unde mi-am si gasit rochita. Cu pretul de targ dau pe rochita 2300 ron fara altceva.

Iti spun sincer eu din cate rochite am vazut si pe sit-uri si la targuri nu ma incantat nimic ca ceea ce am vazut la ei. Eu aveam nevoie de ceva simplu si elegant nu impopotonat sau stiu eu ce avioane si au fost singurii care au avut ce am vrut sa fie si gata facut fara sa fac eu prea multe modificari.
    Ultima editare de anca1805 : 25.03.2015 11:30:20

Inregistrat
    08.03.2015

Ma gandeam eu ca nu sunt si in Cluj, am cautat peste tot date de contact si tot de Bucuresti am dat

Inregistrat
    23.01.2015

Citat Postat de yoyosina Vezi mesajul
    Ma gandeam eu ca nu sunt si in Cluj, am cautat peste tot date de contact si tot de Bucuresti am dat
    Din pacate da numa in bucuresti au. E c-am nasol dar ce sa fac daca numai de la ei mi-am gasit sa imi placa Dar eu sper ca va fi totul ok. Dupa ce am aflat ca si una dintre nasici tot de la ei a avut rochita si a fost foarte incantat nu cred ca am de ce sa imi fac probleme. Va fi mai greu cu proba dar o voi rezolva si asta.

Pagina 115 din 115 PrimulPrimul ... 1565105113114115

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us