Pagina 3 din 65 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 513

Subiect: Restaurant de 80-100 persoane

Inregistrat
    08.08.2008

Implicit Re: Restaurant de 80-100 persoane

[quote=adrianab80;953466].... buna ziua miersicilor de pe site, incepand de astazi am intrat si eu in clubul vostru si ca si voi am probleme cu gasirea unei locatii pt organizarea receptiei. Am si eu nevoie de ajutor cine imi poate da si mie niste variante legate de saloane cu capacitate de max 100 per.Daca cineva are ceva info imi poate timite pe mail meniurile, preturile, etc.
    [email protected].

Sper sa ma poate ajuta cineva, nunta va fi la anul.
    Multumesc[/quo

Buna,

Exista restaurantul SAMARA, care se afla langa strandul Titan, este spatios, mancare buna si are o capacitate max de 300 persoane.....nici meniul nu este scump si include sampania si piscoturile, incheie contract ptr un minim de 100 persoane.

Inregistrat
    31.08.2007

Citat Postat de Angisor Vezi mesajul
    m-ar interesa provance, residence si riviera....ce fel de rest sunt..daca ai poze..si preturi..eu as vrea unul gen sala de ball...cu covoare pe jos..ceva gen majestic, marriot, etc..pls..multam
    La Riviera anul acesta era 4 milioane meniul, mi s-a parut foarte scump.

eu am gasit un restaurant de max 90 de persoane..mi s epare super..crystal palace hotel..azi ma duc sa.l vad..sper sa fie ca pe saitul lor
    as fi vrut sa stiu pareri ale celorlalte miresici despre acest restaurant..dar..s epare..k nimeni nu stie nimic..
    Azi o sa aflu chiar eu..

am fost la crystal palace hotel. frumos...oamneii foarte foarte draguti si disponilbili.restaurantul este de 90 de persoane, este spatiu de dans, meniul ti.l faci cum doresti..dar..bauturile ttari si sucurile obligatoriu de la ei..asta ma cam sperie un pic..dar..sala este foarte frumoasa..acum ma apuc sa fac calculepeste calcule..cit or bea invitatii..

Inregistrat
    26.08.2008

Buna miresicilor de pretutindeni
    In cazul in care exista printre noi cineva care si-a tinut nunta/sau a participat la vreo nunta la Restaurantul Select in Timisoara am rugamintea sa imi raspunda acestui mesaj.
    Multumesc mult si numai bine tuturor.
    Va pup

Inregistrat
    20.04.2006

Noi am facut nunta la Restaurant Sangria - Caderea Bastiliei - Piata Romana, a fost super si locatia si ca pret meniul. Tot personalul cu care am lucrat au fost corecti, amabili si deschisi la orice am dorit sa facem. Plus asigura aranjarea meselor cu huse si funde si la prezidiu cu flori.
    Ultima editare de annie_banks : 01.06.2009 00:38:43 Motiv: link

Inregistrat
    18.08.2008

Question Re: Restaurant de 80-100 persoane

Buna ziua la toata lumea!Sunt in cautarea restaurantului ptr.nunta...nu stiu de unde sa incep cu cautarile...dar stiu ca vreau un restaurant care sa aiba mocheta pe jos si nu altceva(ptr.ca stiu ca se aluneca pe parchet,iar marmura sau piatra mie mi se par"comuniste" ,ma rog,asta e parerea mea...).Daca a facut cineva nunta sau stie un local cu mocheta...va rog,spuneti-mi si mie...
    Va pup pe toate!

Inregistrat
    23.07.2008

Buna,

Si eu caut un restaurant de nunta. am fiost de curand la vila rodizio, dragutel, numai ca am vazut doar un singur comentariu postat aici si negativ.
    a mai facut cineva acolo? ce nu ma incanta asa de tare la el este faptul ca pare compatimentat si nu toti invitatii vad ringul.

alte restaurante cochete si dragute mai stiti?

Pagina 3 din 65 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us