Pagina 1 din 25 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 195

Subiect: Servicii si furnizori din Cj de care nu am fost multumiti

Inregistrat
    23.01.2007

Implicit Servicii si furnizori din Cj de care nu am fost multumiti

Buna fetelor!

Am avut si noi nunta ...si totul a fost absolut SUPERB .....cu exceptia tortului!!! Din pacate a fost o neintelegere la Castelari si in loc de tortul comandat a sosit cu totul altul !!!!!!
    Va dati seama ce soc cand l-am vazut ...patrat in loc de rotund, in frisca invelit in loc de cioco alba, fara suportul inalt pe care il doream , fara fantana luminata dedesubt....si cu mire si mireasa de portelan deasupra in loc de flori !!!!!!!

Ne-am cam suparat, desi doamna de la Castelari si-a cerut mii de scuze......ideea este ca oricum noi nu vom mai avea o ocazie sa ne comandam tortul pe care l-am visat! Noroc insa ca gustul a fost chiar fff bun ...si bineinteles nimeni nu si-a dat seama de greseala, inafara de noi. Dar totusi ...mirele si mireasa de deasupra nu s-au potrivit deloc cu stilul nuntii noastre ...asta este

Vroiam doar sa impart cu voi dezamagirea mea ...si bineinteles fetelor, fiti atente cu torturile !!!!!!!!

Va doresc tuturor spor la pregatiri !!!!!

Inregistrat
    04.10.2006

Implicit Re: Tortul...pareri

Citat Postat de kikkki Vezi mesajul
    Buna fetelor!

Am avut si noi nunta ...si totul a fost absolut SUPERB .....cu exceptia tortului!!! Din pacate a fost o neintelegere la Castelari si in loc de tortul comandat a sosit cu totul altul !!!!!!
    Va dati seama ce soc cand l-am vazut ...patrat in loc de rotund, in frisca invelit in loc de cioco alba, fara suportul inalt pe care il doream , fara fantana luminata dedesubt....si cu mire si mireasa de portelan deasupra in loc de flori !!!!!!!

Ne-am cam suparat, desi doamna de la Castelari si-a cerut mii de scuze......ideea este ca oricum noi nu vom mai avea o ocazie sa ne comandam tortul pe care l-am visat! Noroc insa ca gustul a fost chiar fff bun ...si bineinteles nimeni nu si-a dat seama de greseala, inafara de noi. Dar totusi ...mirele si mireasa de deasupra nu s-au potrivit deloc cu stilul nuntii noastre ...asta este

Vroiam doar sa impart cu voi dezamagirea mea ...si bineinteles fetelor, fiti atente cu torturile !!!!!!!!

imi pare rau de ce ti s-a intamplat cu tortul... dar gandeste-te ca si ceilalti au avut un soc cand in loc de tortul lor cu frisca a aparut unul cu ciocolata alba si in loc de multdoritul mire si mireasa din portelan a venit cu flori

Traumele noastre culinare:
    http://www.numabun.ro

Inregistrat
    09.02.2007

Implicit Re: Tortul...pareri

Citat Postat de kikkki Vezi mesajul
    Buna fetelor!

Nasol dar sper ca macar v-au facut o reducere pt greseala comisa.Eu la cat sunt de extremista in simtaminte cred ca ori ma apucam de ras de nu ma mai oprea nimeni,ori plangeam toata noaptea si le blestemam zilele .Bine macar ca a fost gustos...din ce era facut interiorul?

Inregistrat
    29.12.2006

Implicit Re: Cofetaria Greceasca Olympos

Citat Postat de higgs Vezi mesajul
    trebuie sa vedem o asemanare intre cele doua imagini?
    la asta ma gandeam si eu.......... nu au nici cea mai mica asemanare

Inregistrat
    06.07.2007

[]

Arata delicios! Cred ca, cand am fost prin cluj parca tin minte numele Olympos, sau am auzit de ei. Unde sunt?
    Ultima editare de Kalini : 08.10.2010 02:30:48 Motiv: off

Inregistrat
    29.12.2006

Citat Postat de georgya Vezi mesajul
    la asta ma gandeam si eu.......... nu au nici cea mai mica asemanare
    oricum cred au fost gustoase.......

Inregistrat
    24.02.2007

macar ai primit niste scuze oficiale de la patron, ca de bani inapoi nici nu intreb?
    imaginea-ti sa fi fost un tort imens, pt toti invitatii, sa fie adus cu mare pompa ,cu artificii , muzica etc, macar asa o fost mic probabil majoritatea invitatiilor nici nu l-au vazut..........da l-ai vazut tu si asta conteaza, nu?
    ei ce sa faci , visez si eu un tort super tare , etajat , sa se integreze in tema toamna , cu bostanei mici din zahar la baza si frunze din martipan, parca vad ce nebunie o sa imi iasa , mai ales ca eu il fac in bistritza!!!!!!!!!!!!!!!da dupa atatea torturi nasoale vazute in pozele fetelor incep sa ma resemnez si eu....

Inregistrat
    22.04.2007

Implicit Servicii si furnizori din Cj de care nu am fost multumiti

Sunt foarte neseriosi. De 3 luni am avut nunta si inca nu am fotografiile de la nunta. Ma tot poarta de azi pe maine si pe poimaine si imi spun sa vin atunci ca sunt gata si cand merg nu sunt, sau ma cheama la o ora la care nu au program. Mereu imi spun ca ma suna cand vor fi gata si nu o fac niciodata. Termenele lor sunt aiurea de tot. Cand incerc sa-i sun imi inchid telefonul in nas sau pur si simplu nu raspund.
    Mi-au spus ca sa le dau caseta de la starea civila sa mi-o puna in filmare, lucru pe care l-am si facut, dar bineinteles ca au uitat de ea. Si am primit dvd-urile de la nunta fara starea civila. Mi-au mai dat inca un dvd completare la celelalte.
    In pachet aveam gazduire poze pe site, pt 6 luni. A trebuit sa insist enorm de mult ca sa faca acea pagina...cam o luna...dar ghiciti...nici in ziua de azi nu exista nici o poza pusa pe acel site. Mi s-a spus ca pozele le vor pune in scurt timp...nu stiu ce inseamna scurt pt ei...ca deja au trecut aproape 2 luni...si inca nu apar.

Aveti grija pe cine alegeti si sper sa nu patiti ca si mine.

Pagina 1 din 25 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us