Pagina 3 din 59 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 467

Subiect: Flori si aranjamente florale in Bucuresti

jolies Guest

Implicit

Si eu vreau numele si adresa acelei florarii...

Inregistrat
    25.05.2006

Implicit

eu fac buchetele si lumanarile la o florarie olandeza undeva intre Lizeanu si Sp. Colentina, pe partea dreapta.(in orice anotimp ei au tot felul de flori,pt. ca sunt direct importatori)Am fost la ei si pot sa spun ca sunt super profesionisti.Buchetele le fac din frezii+orhidee si lumanarile la fel.Vreau sa va spun ca asigura transportul pt. livrarea lor.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Atata timp cat "reclama" nu este intentionata, si nu ascunde interese personale ale vreunui membru al forumului, puteti da sfaturi care sa vina in ajutorul celorlalte miresici.
    Am sa incep eu prin a va da o alta varianta fata de Piata Amzei.
    Floraria Ina de la Piata Unirii unde dna Mihaela este un adevarat consilier . Totul este in pas cu moda (ma certa anul trecut , sa nu cumva sa vreau tull in jurul buchetului, ca uite, acum sunt panglici de satin, prinse cu perlutze...), florile sunt proaspete si de calitate si la preturi super-ok.
    Ultima editare de admin : 04.08.2006 17:18:05

irina_danielescu Guest

Implicit

te rog spune-mi si mie ce florarie este?

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de danageo
    Buna Crisarh
    imi poti spune si mie cat te costa lumanarile si buchetele?
    poti sa-mi dai nr de telefon al tipei?
    multam tare mult

Buna. Lumanarile au fost 300 ron doua bucati, buchet civila din 7 trandafiri rosii mari a fost 150 ron clasic si cel de mireasa 170 pe microfon.
    Buchetele au fost superbe si lumanarile la fel.
    Acum s-a intamplat un incident. Tipa a zis ca nu a mai patit asa ceva. Din cauza caldurii, in 22 iul a fost foarte cald, s-au ofilit trandafirii foarte repede si dupa biserica incepusera sa cada (nu m-a necajit foarte tare ca ii infigeam la loc si nici nu mai aveam voie sa ma necajesc) Acum nu stiu ce sa va spun. Noua ne-au placut si daca nu era acest incident era totul ok. Daca totusi mai vreti sa vb cu tipa, eu va dau nr de tel al ei. Am sa incerc sa pun niste poze cu buchetele
    A fost bine ca ni le-a adus ea acasa.
    mult noroc

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

aici este situl cu pozele de la civila si religioasa in care se vad buchetele si lumanarile
    http://pg.photos.yahoo.com/ph/cristi...iliu/my_photos
    http://pg.photos.yahoo.com/ph/cristi...iliu/my_photos

Inregistrat
    10.08.2006

Implicit Re: Unde facem buchetul in Bucuresti, in afara de P-ta Amzei?

de ce va feriti de P-ta Amzei?? in ciuda a celor spuse despre preturile de acolo nu-i chiar asa! eu mi-am facut acolo buchetul de mireasa+buchetul de nasa+ cele 2 lumanari si pretul total a fost de 750ron! iar buchetele, cu microfon au rezistat o saptamana, fara exagerare!
    Imagini atasate Imagini atasate
    Ultima editare de leti : 25.08.2006 16:01:48

Implicit Re: Unde facem buchetul in Bucuresti, in afara de P-ta Amzei?

Citat Postat de andradap
    Noi vom face lumanarile si buchetele la floraria *reclama* Super aranjamanete... si SUPER PRETURI...ca sa nu mai spun ca pot face perfect identic orice model le duci
    buna andra
    imi poti oferi detalii despre floraria asta extraordinara, nu mai am mult pina la nunta si imi doresc niste buchete elegante si frumoase.
    multam

Pagina 3 din 59 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us