Pagina 59 din 59 PrimulPrimul ... 949575859
Rezultate de la 465 la 467 din 467

Subiect: Flori si aranjamente florale in Bucuresti

Inregistrat
    09.05.2012

Implicit Re: Flori si aranjamente florale in Bucuresti

Citat Postat de Jonsy_jons Vezi mesajul
    Pt flori si lumanari vi-o recomand din suflet pe Alina Cretu de la Blumen Bei.
    E o tipa extraordinara care mi-a facut nunta mai frumoasa cu minunatiile ei.
    Buchetul de la civila a fost superb. Iti venea sa-l mananci. Din bujori pe nuante de roz mai deschise si mai inchise.
    cELE de la nunta. Buchetul meu cu trandafiri, frezii, cale cu nuante de alb si roz. Nasa l-a avut la fel dar pe fucsia iar lumanarile. Absolut divine. S-au asortat cu buchetul meu, si aveau prinse niste margelute foarte fine si cu bun gust.
    Niste minunatii fetelor.
    Am mai auzit de ea. Cred ca o sa o vizitez, pentru botez.

Inregistrat
    31.08.2012

Implicit Re: Flori si aranjamente florale in Bucuresti

buna miresici
    vreau sa laud firma cu care am colaborat pentru aranjamentele florale la nunta mea, o fata deosebita, draguta si talentata, pe care nu am gasit-o prin recomandari, ci efectiv dupa pozele de pe situl sau, primul criteriu de cautare fiind ca ei isi au sediul aproape de casa mea, asa am gasit o eu, insa ei livreaza oriunde.
    poze artistice inca nu am, am atasat cateva poze de calitate redusa, de la invitati sau facute cu telefonul. pentru mine toaul a iesit exact asa cum m am asteptat, florile au tinut extraordinat de mult, domnisaoara care a prins buchetul a spus ca l-a aruncat la doua saptamani de la nunta, eu pe cel de la cununie l-am tinut o saptamana, am avut acasa un aranjament de pe masina, care a rezistat o saptamana si la fel si lumanarile, tineti cont fara sa fie udate niciodata si saracele au stat si in portbagajul masinii din dimineata nuntii pana a doua zi la 5 intr o caldura de 30 de grade.
    firma se numeste happy flower, sper ca am voie sa scriu asta, pentru ca sunt sigura ca daca cineva este interesat de ea ii va fi de ajutor, asa cum am fost si eu si n am gasit nicaieri review, am mers la risc, dar am castigat.
    din pacate nu reusesc sa atasez pozele, voi mai incerca

Thumbs up Re: Flori si aranjamente florale in Bucuresti

Buna,

Pentru cununie am apelat la serviciile unei florarii din Floreasca: florarialadouafete.ro
    Este o afacere de familie, tinuta de mama si fica - doua doamne cu mult bun gust si bun simt!

Am fost foarte multumita de aranjamentele facute pentru cununie! Acum ca va dau link-ul spre site-ul lor am vazut ca au pus buchetul meu in categoria "buchete de mireasa"! Se pare ca si ele au fost multumite de rezultat! Cu siguranta vom mai apela la serviciile lor. Sint profi si au preturi rezonabile.

Pagina 59 din 59 PrimulPrimul ... 949575859

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us