Pagina 2 din 69 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 548

Subiect: Totul despre muzica in Craiova

Inregistrat
    05.10.2007

Implicit Re: Formatii si cantareti

Multumim Carmelita dar eu deja am dat arvuna la ai mei si cum mai imi lipseste putin pana la nunta nu ii pot schimba si poate nici ceailaltzi nu sunt liberi ,sau poate sunt aceeasi! Oricum miresici care avetzi nunta la anul stitzi macar ca avetzi de unde sa contractatzi o formatie buna!

Inregistrat
    20.05.2007

Citat Postat de alisuka Vezi mesajul
    De unde e formatia? Ai mei au aceeasi componentza ca ai tai dar mi-au cerut 35 milioane si fiindca il cunosteau pe fostul nas mi-au lasat la 25 !

Tu ai lautari de la restaurantul militar,in componenta lor este o femeie Mioara?Daca da sunt super,canta foarte foarte frumos ...........eu pe ei i-am avut si am fost foarte incantata.pupicii

Inregistrat
    01.04.2008

Citat Postat de Rodica_d Vezi mesajul
    Am zis sa le iau din timp ca sa am de unde sa imi aleg. Nu sa fiu nevoita sa iau ceea ce mai gasesc. Cu toate ca cred ca nu voi reusi sa le fac eu asa devreme cum as vrea .
    si noi ne-am gandit la fel...ma rog mai mult eu! si am vb si noi deja cu cei ce o sa cante la nunta! o vroiam neaparat pe o doamna care canta f f bine muzica usoara - am inteles ca ea a cantat sau canta pe un vas de croaziera! este f tare! insa au zis ca ei nu canta decat muzica asta...si ne mai trebuie cineva pt populara! si am vb cu adi frunza - nu am stabilit nimic sigur, da' si de ei am fost f multumita! i-am ascultat la o nunta!

Inregistrat
    16.07.2008

buna miresici!!! m-ati putea ajuta cu formatia de la green house,sunt 2 barb si o fata foarte tanara?! stiti ceva despre ei?i-ati ascultat la vreo nunta? noua ne-au fcut o demonstratie dar sunt curioasa cum se comporta pe parcursul intregii nunti. va pup
    Oana

Inregistrat
    18.02.2008

Buna fetelor

Sunt noua pe aici

Am urmarit toate discutiile voastre si am hotarat sa va scriu si eu.

Eu am avut nunta acum 2 sapt.

Am avut o formatie compusa din d-nul Ovidiu, d-nul Manu Roman si ca solista d-na Angelica Balasa.

Din pacate nu am fost multumita de ei deloc.

Pauze dese (in acest timp puneau muzica veche, nedansabila si era data si incet).
    Cand incepea lumea sa se simta bine si sa joace, ei luau pauza.

D-na Angelica Balasa fiind o artista consacrata (asa mi-a zis d-nul Ovidiu) a cantat doar de 3-4 ori dar doar cate 15 minute (a lipsit cam vreo 4 ore, fiind plecata la alte nunti unde a cantat ca solista), restul timpului statea afara pe terasa.

Cand m-am dus la ei ca sa discutam de ce nu-si fac treaba cum trebuie, D-nul Manu Roman mi-a raspuns foarte "amabil": "Vrei sa va lasam fara formatie si sa plecam?"

Concluzia: Un dezinteres total din partea lor(doar sa ia banii si sa scape)
    Am fost profund dezamagita.

Norocul meu a fost ca am mai invitat o solista care a stat cam cat a durat nunta si a umplut ea golurile (a cantat mai mult ea decat formatia, parca ea era formatia de baza)

Aceeasi parere despre aceasta formatie am mai auzit si de la alta miresica.

Nu stiu daca la toate nuntile se comporta la fel dar pe mine m-au dezamagit profund.

Toate cele bune

Inregistrat
    17.01.2008

formatia de la niagara este ionela anghel- popa, mi-au cantat mie nunta acum o luna si mi-au cerut 45 mil., pana la urma mi-a luat 43 pt. ca o cunostea pe mama, altfel nu lasa nici un leu. Cred ca intr-adevar sunt printre cei mai buni din oras la muzica de joc, toata lumea a fost ffffff multumita, tipa face o atmosfera super, nu a plecat nici un min de la nunta, in schimb a mai adus vreo 2 solisti cu ea, care o inlocuiau in pauze. Prima data m-a enervat kestia asta, dar respectivii au cantat f bine si toate genurile. Eu sunt relativ multumita, desi sincer eu i-am dat banii astia sa cante doar ea nu altcineva, dar asta e.

fetele ce-mi spune-ti de formatia restaurantului militar va place?? noi pe ei i-am vrea dar sa vedem daca mai sunt liberi pentru data noastra

Vreau sa stiu si eu mai multe despre cei de la rest militar ca am auzit numai lucruri bune pana acuma.mersi

Pagina 2 din 69 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us