Pagina 3 din 69 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 548

Subiect: Totul despre muzica in Craiova

Implicit Re: Formatii si cantareti

Am fost la o nunta la restaurantul militar unde a cantat formatia restaurantului , nu mai stiu cati membrii au fost dar au cantat super bine (noua ne-au placut) nu au facut pauze deloc dar nu stim daca o sa fie liberi pentru data noastra.

Inregistrat
    19.08.2008

eeee...sal fetelor.....si eu am nunta la anul, initaial voiam sa-mi canhte tot ionela anghel popa, ce naiba, doar eram prietene BUUUUNE, cantase toate chefurile noastre din ultimii 3-4 ani, inclusiv nunti, botezuri, aniversari....mai suntem si vecine.....problema e ca noi nu facem nunta in craiova.....vorbisem cu ei in decembrie, cu mai bine de un an jumate inainte, notasera data, spusesem OK la cei 2000e ceruti fara nici un comentariu, iar in ianuarie am fost iar la ei si imi vin cu faza ca sa mutam nunta noi duminica, deoarece ei au gasit alta nunta la craiova pt sambata in care voiam noi.....asa ceva nu faci nici unui strain, dar unui prieten? parerea mea
    totusi, inca ii recomand tuturor, fac super atmosfera, tipa e finuta rau, dar vedeti ca e insarcinata si e normal sa faca o pauza.....ianinte de nastere si imediat dupa!
    sper ca voi sa aveti mai mult noroc cu ei decat mine, daca ii vreti....eu am gasit alta formatie, din banat super faina
    aaaaa, si acum au alti membri fata de ce o sa aiba la anul: la acordeon este sotul ei, cristi popa, la saxofon dan ristea, acum mai au un baiat cu vocea si tobe care la anul nu o sa mai fie, plus pe cineva la orga

Inregistrat
    19.08.2008

in sfarsit am gasit si eu lautari.....dar a trebuit sa schimbam data nuntii.....05.09.09....asta e, dar era mai bine pe 22 aug, deoarece era chiar de ziua prietenului meu......bine macar ca am putut schimba si la restaurant, si la cameraman data!

Inregistrat
    16.10.2007

Citat Postat de Rodica_d Vezi mesajul
    Buna fetelor,

Am semnat si eu sapt trecuta contractul cu lautarii (de fapt viitorul sot), asa ca o grija s-a mai dus. Mai raman altele. Pupicei

Buna!!am vazut ca o sa avem nunta in aceeasi zi adica pe 4 iulie.... anul viitor...ma bucur tare mult dar am si multe emotii .....si noi am facut contractul cu lautarii (ne au luat 40 de milioane pt anul viitor si un dj care are muzica ft buna de toate felurile caruia ii vom mai plati vreo 200 de euro ...mai are si ceva lumini pe langa muzica) , de abia astept....in rest nu am mai facut niciun fel de pregatire ...restaurantul ..lautarii ...rochii de mireasa am vazut la maya fashion pe lipscani....tu te ai hotarat??...ai vazut ceva frumos??

Inregistrat
    05.10.2007

Buna fetelor ,eu sunt o fosta miresica,eu am avut o fomatie din segarcea care a facut atmosfera de nu mi-a stat nimeni jos toata nunta,mie mi-au luat 35 si mi-au cantat de la 10 dimineatza pana la 3 noaptea,apar si pe etno se cheama Zana si Florin andronache plus ceilaltzi mebri,iar fotograf eu am avut unul mai ieftin de la r.m militar,un album frumos si 3.5 ore de gravat 14 milioane am negiciat ca vruia 15 ,dar am vazut lucrarea unui baiat superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr cerea acum 1mil 800 ora de filmat plus benzina daca e in afara localitatzii,si niste albume de mori incet 5 milioane albumul ,mie imi cerea 20 de milioane ,eu vi l recomand cu draga inima am numarul de tel dar daca vretzi sa mergetzi sa vedetzi lucrare va explic unde este,langa piatza veche vizavi de banca tiriac la parterul blocului este un atelier foto micut pe baiat il cheama alin ...pe mine ma impresionat lucrarea dar eu nu imi permiteamm...si daca vretzi mai multzi cameramani...au vreo 5

Inregistrat
    28.01.2008

Citat Postat de liv_aug Vezi mesajul

Buna!!am vazut ca o sa avem nunta in aceeasi zi adica pe 4 iulie.... anul viitor...ma bucur tare mult dar am si multe emotii .....si noi am facut contractul cu lautarii (ne au luat 40 de milioane pt anul viitor si un dj care are muzica ft buna de toate felurile caruia ii vom mai plati vreo 200 de euro ...mai are si ceva lumini pe langa muzica) , de abia astept....in rest nu am mai facut niciun fel de pregatire ...restaurantul ..lautarii ...rochii de mireasa am vazut la maya fashion pe lipscani....tu te ai hotarat??...ai vazut ceva frumos??
    Buna, mie lautarii pt la anul mi-au cerut 5000 ron. Cu rochita inca nu m-am hotarat am zis ca mai e timp. Am dat o tura pe Lipscani si tot la Maya Fashion mi s-au parut a fi cele mai frumoase. Inca nu stiu daca o voi lua de acolo sau daca mi-o voi face la Natalia Vasiliev. Oricum astept colectia de 2009.

Inregistrat
    01.01.2008

Buna fetelor,

Eu sunt noua pe aici si am nunta anul viitor. Pentru ca e deja tarziu si trebuie sa angajam si lautarii, as vrea sa va intreb daca stiti ceva despre formatia care canta la restaurantul Emma Est.

Multumesc.

Inregistrat
    27.06.2008

era cineva care a intrebat de lautarii de la green house... eu am fost super incantata de ei. i-am ascultat la o nunta la debarcader (polua, era frig, cimentul de jos ud) daca nu erai atent cand dansai iti rupeai picioarele si totusi nu-ti venea sa stai jos din cauza lautrailor am jucat toata noaptea. de-aia i-am si arvunit pt nunta mea. sunt super ok!
    cei de la RM nu mi s-au parut prea grozavi, dar eu sunt si mai dificila de fel... bafta multa fetele

Pagina 3 din 69 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us