Pagina 3 din 37 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 289

Subiect: craciunul - unde il petrecem, cum ne pregatim

Inregistrat
    05.09.2006

Implicit Re: craciunul - unde il petrecem, cum ne pregatim

mai adauga la mesajul anterior: craciunul il petrecem in familie in jurul bradului intotdeauna natural si foarte bogat impodobit cu globuri rosii si aurii si luminite. o sa ascultam colinde de hrusca si o sa miroasa in toata casa a prajiturele, a sarmale, fripturica si alte feluri de mancare traditionale. o sa ma trezesc ca in fiecare an in dimineata de craciun si inca somnoroasa si in pijama o sa ma duc sa desfac cadourile de sub brad ca un copil.

Inregistrat
    09.11.2007

noi vom petrece 25 decembrie cu familia lu "doudou" al meu- o familie numeroasa:20-25 persoane care vb non-stop, certuri si neintelegeri in fam. suna fascinant, nu?
    cum ma pregatesc? o cutie de agolcamine impotriva durerii de cap

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de arekichan Vezi mesajul
    noi vom petrece 25 decembrie cu familia lu "doudou" al meu- o familie numeroasa:20-25 persoane care vb non-stop, certuri si neintelegeri in fam. suna fascinant, nu?
    cum ma pregatesc? o cutie de agolcamine impotriva durerii de cap
    Mai bine fugi cat mai ai timp! Inconjurati-va de prieteni, incuiati usile, baricadati ferestrele...Ca ala nu-i Craciun-cu 25 de oameni care nu se pot abtine nici de sarbatori de la certuri si care nu pot tacea sa asculte o colinda
    Noi vom petrece primul Craciun in apartamentul nostru,vom impodobi aici primul brad, ne vom bucura de lumina Sarbatorilor in 2,cu mici vizite la parintii mei.
    "I wish I could save time in a bottle "

Inregistrat
    13.06.2007

noi de acest craciun speram s reusim sa plecam 2 zile macar in nord la prieteni, acolo vedem si noi un pic zapadaa, ca ne-am saturat singuri acasa. asa ca sper sa aiba liber al meu si sa reusim sa plecam. mine aflu, abia astept

Inregistrat
    07.02.2005

din nefericire, il petrecem acasa cu socrii si cumnatii. as fi preferat sa l petrecem la restaurant - mancare mai buna, nu gatita de socrii, si posibilitatea ca dupa aia sa ne retragem fiecare la treaba lui

Inregistrat
    13.06.2007

Citat Postat de ryanaro Vezi mesajul
    din nefericire, il petrecem acasa cu socrii si cumnatii. as fi preferat sa l petrecem la restaurant - mancare mai buna, nu gatita de socrii, si posibilitatea ca dupa aia sa ne retragem fiecare la treaba lui
    e bine totusi ca nu sunteti singuri, macar ii aveti pe ei. si noi o aavem pe soacra-mea cu noi , dar ea nu prea se da in vant dupa traditii.

Inregistrat
    06.07.2007

Smile Re: craciunul - unde il petrecem, cum ne pregatim

Ca decoratiune pentru Craciun, aici pun o coroana de Craciun de pus pe usa de la intrare . Aranjamentul este o ramura de brad cu globulete fundite si alte cele
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de picolla Vezi mesajul
    e bine totusi ca nu sunteti singuri, macar ii aveti pe ei.
    glumesti?!

Pagina 3 din 37 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us