Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 97

Subiect: Buchete, aranjamente florale, depozite de flori in Timis

DANUTAmaria Guest

Post Buchete, aranjamente florale, depozite de flori in Timis

Buna Dragi Miresici timisorence!

am propus acest subiect in ideea de a discuta, despre cum ne dorim sa avem buchetele. eu cred ca este f importamt sa-ti placa buchetul, nu?
    daca stiti florarii care fac buchete si aranjamente faine, preturi...si altele...

Inregistrat
    01.06.2006

Implicit

in piata 7oo poti sa negociezi, dar sa fii atenta ca majoreaza pretul daca e pentru cununie. majoritatea au cataloage sau poze cu buchete, aranjamente, lumanari.
    un trandafir e 50.000 lei , unul de gradina 30.000 lei

Inregistrat
    09.07.2006

Implicit

Am avut si eu problema cu buchetul, pt cununia civila. Dupa ce m-au enervat cei din piata cu faptul ca majorau pretul, profitand de importanta evenimentului (Am primit chiar si replica: "Adica dumneavoastra va zgarciti cand e vorba de propriul buchet de cununie?", cand incercam sa ii intreb de ce costa 2-300 000 verdeata, care la alte buchete nu se taxeaza). Plus ca cei din piata chiar nu-mi insipra incredere, au prea mult spiriti comercial in ei...
    In final, am fost la Bega la parter, unde tanti de acolo a fost tare draguta, i-am zis ce vreau, si mi-a promis ca va face ceva frumos. Mi-a inspirat incredere, plus ca s-a si tinut de promisiune. Mi-a gasit chiar si trandafiri portocalii care sa se asorteze perfect cu cravata lui.
    Buchetul de mireasa sigur tot acolo il voi comanda!

Va doresc multa rabdare!

Inregistrat
    01.06.2006

Implicit

cat te-a costat buchetul la Bega?
    pe langa Liviu Rebreanu sunt niste sere la o familie , cred ca acolo sunt ceva mai ieftine, dar am inteles ca au doar trandafiri.nu stiu sigur. o sa trec si eu pe acolo zilele astea

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Cine stie cat costa lumanarile de nasi in 700?

Inregistrat
    04.07.2006

Implicit

Lumanarile costa cam 400 000/buc cele de 1,20m asta fara aranjamente.

Inregistrat
    01.06.2006

Implicit lumanari

preturile la lumanari incep cam de la 1.500.000 , in functie de aranjament.am vazut lumanari cu aranjament de doar trei trandafiri cu verdeata si arata foarte bine

Inregistrat
    09.07.2006

Implicit

La Bega, buchetul (mai micut, ca era pt cununia civila) m-a costat 650000. In piata iesea atata dupa multe negicieri si multi nervi... Si repet, la Bega se vede profesionalismul.

Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us