Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 40

Subiect: Intalnire miresici de Neamt

Inregistrat
    24.05.2007

Implicit Re: Intalnire miresici de Neamt

atunci e bine
    Love as you've never been hurt, dance as nobody is watching you

Sa daruim zambete copiilor nevoiasi

Inregistrat
    20.11.2007

fetelor!!!!!!!
    ne mai vedem si noi sau nu?????
    ptr cele care ne-am casatorit le invatam si le ajutam pe cele care urmeaza.....
    haideti iau initiativa???
    ptr cele care vreti sa ne vedem dati un mesaj privat catre mine si vad eu cum fac sa va intalnesc cumva pe toate.....haideti fetelor ca daca noi nu ne ajutam si nu ne laudam una alteia ce se mai alege de comunitatea noastra?macar o zi pe luna sa fixam si care poate poate care nu nu...
    va astept cu drag....cele noi nu ezitati sa intrati in gasca...

Citat Postat de niela Vezi mesajul
    fetelor!!!!!!!
    ne mai vedem si noi sau nu?????
    ptr cele care ne-am casatorit le invatam si le ajutam pe cele care urmeaza.....
    haideti iau initiativa???
    ptr cele care vreti sa ne vedem dati un mesaj privat catre mine si vad eu cum fac sa va intalnesc cumva pe toate.....haideti fetelor ca daca noi nu ne ajutam si nu ne laudam una alteia ce se mai alege de comunitatea noastra?macar o zi pe luna sa fixam si care poate poate care nu nu...
    va astept cu drag....cele noi nu ezitati sa intrati in gasca...
    eu momentan nu sunt in tara dar daca intalnirea se face dupa 10 ianuarie particip cu mare drag popici multi la miresici

Buna!
    V-ati intalnit sau am si eu loc?
    Inca nu pot da mesaje pe PM,dar tare as vrea sa "fur" ceva din experienta inaintasilor mei :P

nu ne am intalnit se pare ca miresicile de neamt au cam adormit si nu e bine poate ne adunam si noi pop la miresici

Inregistrat
    20.11.2007

FETELORRRRRRRRRRRRR
    ne mai vedem si noi sau nu?eu sa stiti ca va stresez pe toate pana va scot din casa......eu deja ma mai intalnesc cu unele miresici sa le mai ajut cu ce pot si eu ca mi-e dor de o nunta,de emotiile alea dinainte,de tot
    HAIDETIIIIII!!!!!!!!!!!!TREZIREA!!!!!!!!!!!
    astept mesajele voastre pe privat

Citat Postat de niela Vezi mesajul
    FETELORRRRRRRRRRRRR
    ne mai vedem si noi sau nu?eu sa stiti ca va stresez pe toate pana va scot din casa......eu deja ma mai intalnesc cu unele miresici sa le mai ajut cu ce pot si eu ca mi-e dor de o nunta,de emotiile alea dinainte,de tot
    HAIDETIIIIII!!!!!!!!!!!!TREZIREA!!!!!!!!!!!
    astept mesajele voastre pe privat
    eu peste 2 saptamani sunt in piatra neamt la socri si vin la intalnire cu cea mai mare placere se mai anunta cineva pt intalnire?

Inregistrat
    20.11.2007

deocamdata suntem 2 fete ....i-mi pare tare rau ca fetele nu vor sa socializeze
    lasa ca daca vrei ne vedem,luam noi initiativa si dupa aia poate o sa ma urmeze si altele
    poop

Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us