Pagina 5 din 5 PrimulPrimul ... 345
Rezultate de la 33 la 40 din 40

Subiect: Intalnire miresici de Neamt

Inregistrat
    30.04.2009

Implicit Re: Intalnire miresici de Neamt

Citat Postat de ralupono Vezi mesajul
    Deliuta_miresica,
    am vazut pozele de la nunta ta. Superrrr
    Spune-mi si mie te rog locatia unde ati facut pozele. E in piatra neamt?

ms
    Cateva din ele sigur sunt la cetatea neamtului. E totusi cam mult de mers doar pentru sedinta foto

Citat Postat de ralupono Vezi mesajul
    Deliuta_miresica,
    am vazut pozele de la nunta ta. Superrrr
    Spune-mi si mie te rog locatia unde ati facut pozele. E in piatra neamt?

ms
    buna ...multumim...locatia este Cetatea Neamt;,nunta am avuto la Casa Arcasului care este la baza cetatii

Inregistrat
    04.07.2009

Citat Postat de deliutza_miresica Vezi mesajul
    buna ...multumim...locatia este Cetatea Neamt;,nunta am avuto la Casa Arcasului care este la baza cetatii

Imi plac pozele tale, dar si rochita!! Ei nu pot face pozele la cetatea neamtului ca sunt din pn....iar pana acolo se pierde mult timp!! In schimb am fost ceruta de sotie la cetatea neamtului!!
    De unde ti-ai luat rochita??

Unde aveti de gand sa va intalniti??poate vin si eu...

Citat Postat de alina_neamt Vezi mesajul
    Imi plac pozele tale, dar si rochita!! Ei nu pot face pozele la cetatea neamtului ca sunt din pn....iar pana acolo se pierde mult timp!! In schimb am fost ceruta de sotie la cetatea neamtului!!
    De unde ti-ai luat rochita??

Unde aveti de gand sa va intalniti??poate vin si eu...
    am fost aproape de cetate de asta ne-a permis timpul cat despre intalneala eu in septembrie 2010 vin acasa ca pe 18 are nunta fratemiu ,in caz ca se programeaza ceva in luna respectiva vin cu mare placere la intalnire

Inregistrat
    26.02.2010

Smile Re: Intalnire miresici de Neamt

buna fetelor sunt noua pe aici eu am nunta pe 21 august 2010 la restaurant union din piatra neamt si sunt foarte emotionata de cum o sa fie de cum o sa iasa,imi puteti da informatii despre restaurant union ,cele care ati avut nunta acolo?si despre cei de la clipa.va pup si va rog sa fiti alaturi de mn,astept cat mai multe sfaturi si cat mai multe informatii

Citat Postat de michell13 Vezi mesajul
    buna fetelor sunt noua pe aici eu am nunta pe 21 august 2010 la restaurant union din piatra neamt si sunt foarte emotionata de cum o sa fie de cum o sa iasa,imi puteti da informatii despre restaurant union ,cele care ati avut nunta acolo?si despre cei de la clipa.va pup si va rog sa fiti alaturi de mn,astept cat mai multe sfaturi si cat mai multe informatii
    bine ai venit cred ca ar trebui sa postezi un mesaj la topicul cu Restaurante in Piatra Neamt aici spor la pregatiri
    Ultima editare de deliutza_miresica : 26.02.2010 18:23:17

Inregistrat
    26.02.2010

multumesc mult deliuza te pup

Citat Postat de michell13 Vezi mesajul
    bine ai venit,dragutza!!si eu am emotii enorme,pt nunta.sunt din Piatra-Neamt iar nunta o voi face in Glati.Cat despre rest. Union...stai linistita ca e o locatie f.buna.spor la pregatiri

Pagina 5 din 5 PrimulPrimul ... 345

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us