Pagina 3 din 128 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 1021

Subiect: Biserica Gradina Icoanei

Inregistrat
    25.10.2006

Implicit Re: Biserica Icoanei

da, multumim frumos pentru informatii!

poti sa ne dai mai multe informatii - cu privire la decor si poate ne pui si niste poze de la nunta?

multumim!

Inregistrat
    14.06.2006

Decorul este aranjat de ei, costa 200.000 lei, foarte putin intr-adevar si consta in aranjamente florale plus stalpisori ornati cu tul si flori. Arata foarte dragut.

Inregistrat
    24.10.2006

noi am fost si ne-am programat saptamana trecuta la biserica, iar parintele paroh e un om tare dragut, a stat f mult de vorba cu noi, ne-a explicat cum va fi slujba, cat va dura si ne-a spus ca pt 2007 corul va fi 2 mil, 300 aranjamentele si pt cei doi preoti banutii se vor da dupa slujba si ne-a dat de inteles ca dau nasii cat considera ei. iar despre taxa de biserica de care am vazut ca ati vorbit nu a pomenit nimic
    oricum, am auzit numai laude despre biserica icoanei, si nu spun asta pt ca am ales-o noi, dar toti cei care au fost acolo au ramas impresionati

Inregistrat
    13.10.2006

gogosica, ne conversam si aici? ce ti-a povestit preotul despre slujba? noi nu am intrebat ce va fi si cat va dura, am uitat doar de bani am intrebat si am plecat ne-a cerut si noua taxa de biserica, am dat un milion. ne-a zis ca ar fi bine sa ne spovedim, ce intreaba la spovedit, ca noi nu prea stim, adica intrebarea e de fapt daca intreaba putin sau intra in detalii, ca la cate am citit pe forum pe aici....

Inregistrat
    24.10.2006

se pare ca ne urmarim reciproc
    noi nu ne-am spovedit, doar am sta de vorba cu preotul, ne-a spus ca tb sa tinem post, apoi sa mergem sa ne spovedim si impartasim inainte de nunta; ne-a mai spus ca vor fi 2 preoti, ca dureaza cam 40-45 min, am vorbit de aranjamente, cor, in schimb asa cum am mai spus nu ne-a mentionat nimic acea taxa de biserica, asa ca vom mai face un drum sa intrebam, ca sa nu avem surpize

Inregistrat
    24.10.2006

eu nu am apucat sa citesc nimic despre ce intreaba preotii la spovedit si sincera sa fiu nu m-am mai spovedit de cand eram in liceu, asa ca mi-e cam groaza oricum nu vreau sa am emotii de pe acum, avand in vedere ca de fel sunt mai rusinoasa
    chiar ma gandeam sa mergem acum sa ne spovedim si impartasim si apoi inainte de nunta, asa va avea timp sa uite tot ce am spus eu acolo

Inregistrat
    18.07.2006

Ma bucur ca ai avut parte de o slujba frumoasa si ca nu te-a dezamagit nimic. Poti sa ne spui si noua mai multe detalii, poze eventual, preturi, cati preoti, daca are cor sau nu, cand ai facut rezervarea, la ce ora te-a programat, etc.

Si eu sunt in cautare de biserica, asa ca mi-ar fii de mare folos toate informatiile pe care mi le poti oferi.

CASA DE PIATRA si multa fericire

Inregistrat
    18.07.2006

Citat Postat de klaudia Vezi mesajul
    Ma bucur ca ai avut parte de o slujba frumoasa si ca nu te-a dezamagit nimic. Poti sa ne spui si noua mai multe detalii, poze eventual, preturi, cati preoti, daca are cor sau nu, cand ai facut rezervarea, la ce ora te-a programat, etc.

Si eu sunt in cautare de biserica, asa ca mi-ar fii de mare folos toate informatiile pe care mi le poti oferi.

CASA DE PIATRA si multa fericire
    MII DE SCUZE Spre rusinea mea nu apucasem sa citesc chiar tot ce s-a scris. Ulterior am vazut ca sunt raspunsuri cam la toate intrebarile mele de mai sus
    Oricum mercici si scuze

Pagina 3 din 128 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us