Pagina 2 din 446 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 3563

Subiect: Miresici din Targoviste

Inregistrat
    28.05.2006

Implicit Re: miresici din Targoviste!

Citat Postat de karina25 Vezi mesajul
    Buna fetelor si felicitari pentru marele eveniment care se apropie!
    MAI ESTE CINEVA CARE ARE NUNTA IN TARGOVISTE????????
    VA ASTEPT!!
    Uite-ma, aici sunt !

Inregistrat
    05.02.2007

Si eu, cununia civila!

Inregistrat
    05.02.2007

Pana acum m-am ocupat mai mult de petrecerea de dupa cununia religioasa, care va fi de dimensiuni mai mari.. am cam neglijat petrecerea de la Targoviste. Insa mai sunt doar ceva mai mult de 2 luni...
    Am rezolvat doar programarea la primarie, la restaurant (telefonic), fotograf... Cred ca ar trebui sa ma deplasez la fata locului, sa vad daca restaurantul mai are nevoie de ceva aranjamente... din cate imi amintesc eu, arata super-bine, mai ales ca va fi o petrecere de zi... Ce credeti ca ar mai trebui sa stiu? Please, help.

P.S. Vom avea cununia civila la Targoviste, pe 16 iunie, iar petrecerea va fi la Casa Veche.

Inregistrat
    11.04.2007

Si eu am nunta tot la Targoviste, in septembrie.
    restaurantul Casa Domneasca si ceremonia religioasa la Mitropolie.

Am o problema cu muzica. NU am reusit sa gasesc DJ. Ma ajutati, va rog!!

Inregistrat
    28.05.2006

Citat Postat de CeliaJones Vezi mesajul
    Si eu am nunta tot la Targoviste, in septembrie.
    restaurantul Casa Domneasca si ceremonia religioasa la Mitropolie.

Am o problema cu muzica. NU am reusit sa gasesc DJ. Ma ajutati, va rog!!
    Si eu tot la Casa DOmneasca am nunta. Am convenit sa cante formatia localului.

Inregistrat
    28.05.2006

Citat Postat de denisamadalina Vezi mesajul
    Pana acum m-am ocupat mai mult de petrecerea de dupa cununia religioasa, care va fi de dimensiuni mai mari.. am cam neglijat petrecerea de la Targoviste. Insa mai sunt doar ceva mai mult de 2 luni...
    Am rezolvat doar programarea la primarie, la restaurant (telefonic), fotograf... Cred ca ar trebui sa ma deplasez la fata locului, sa vad daca restaurantul mai are nevoie de ceva aranjamente... din cate imi amintesc eu, arata super-bine, mai ales ca va fi o petrecere de zi... Ce credeti ca ar mai trebui sa stiu? Please, help.

P.S. Vom avea cununia civila la Targoviste, pe 16 iunie, iar petrecerea va fi la Casa Veche.
    Ai grija cu mancarea la Casa Veche, in ultimul timp au prostit-o rau.

Inregistrat
    05.02.2007

Please, mai am o intrebare. Petrecerea de la Targoviste a inceput sa prinda contur, dar nu reusesc sa gasesc o cofetarie buna si parca nu ma vad venind cu prajiturile din Bucuresti... mi-e sa nu ajung cu o mare budinca... Din pacate cofetariile pe care le stiam noi au devenit magazine second-hand si sedii de partide, iar ce a aparut intre timp... nu stim. "Mama-soacra" ne-a recomandat Dieta, am mers acolo la degustare... tortul e destul de bun, la fel si mini-kestiile (desi s-ar putea si mai bine), dar cu fursecurile (kestiile uscate) au dat-o in bara rau de tot... sau am gasit eu unele mai vechi atunci... parca aveau un gust cam ciudat. Drept mini-kestii aveau doar eclere, tarte si amandine, iar eu sunt moarta dupa mascotzele. Puteti sa imi mai recomandati alta cofetarie buna?
    Am inteles ca ar mai fi ceva la Mondial... dar nu-sh unde, ca acolo unde stiam eu cofetaria am vazut ca e in reconstructie... Azi o sa dam o fuga la Targoviste si poate elucidam misterul...

Inregistrat
    05.02.2007

Va rog, ajutati-ma cu o cofetarie buna in Targoviste, ca ma apuca disperarea...
    Sunt aproape hotarata sa vin cu "uscatzelele" (fursecuri, pateutze etc) din Bucuresti, dar ce ma fac cu kestiile "cremoase" si mai ales cu tortul!?

Pagina 2 din 446 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us