Pagina 3 din 446 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 3563

Subiect: Miresici din Targoviste

Inregistrat
    22.01.2007

Implicit Re: miresici din Targoviste!

si eu sunt miresica de targ desi lociuesc la buc sunt targovisteanca deci fetelor, sa vorbim...
    denisa o cofetarie buna este la piata 1 mai nu stiu cum se cheama insa e cumv vis -a-vis de blocul cu minisatul, sau mai stiu una in micro 11 langa piata
    asa acum ii acum eu vreau sa vad mai multe olocatii desi , personal imi place gradina de vara de la valahia insa, mai caut poate mai descopar ceva mai frumos...
    ce stiti despre firma de decoratiuni mov?pentru ca sunt cam in incurcatura...nu stiu daca trebiue sa vin cu firma din buc sau cei de la mov sut buni...?//
    va pup
    minunea mea,trompetzica!!

Inregistrat
    05.02.2007

Da, ai dreptate coras, uitasem de cofetaria aia de langa piata, se numeste Yellow parca... Au un diplomat super acolo. Dar nu au minikestii...
    Nu stiu despre agentie de decoratiuni... Eu fac doar cununia civila in Tgv si aspectul salii mi se pare multumitor.

Inregistrat
    05.02.2007

Please help! Luni depunem actele la Primarie, in afara de certificatele medicale, certificatele de nastere si CI, mai trebuie sa avem ceva la noi? Am auzit ceva despre o taxa... se plateste direct la primarie sau in alta parte? Timbre, ceva?

Inregistrat
    28.05.2006

Of, imi cer scuze, am uitat complet de topicul asta .... cred ca e de prisos sa recomand cofetaria Dieta pentru mini-chestii .....

Inregistrat
    28.05.2006

Citat Postat de coras Vezi mesajul
    si eu sunt miresica de targ desi lociuesc la buc sunt targovisteanca deci fetelor, sa vorbim...
    denisa o cofetarie buna este la piata 1 mai nu stiu cum se cheama insa e cumv vis -a-vis de blocul cu minisatul, sau mai stiu una in micro 11 langa piata
    asa acum ii acum eu vreau sa vad mai multe olocatii desi , personal imi place gradina de vara de la valahia insa, mai caut poate mai descopar ceva mai frumos...
    ce stiti despre firma de decoratiuni mov?pentru ca sunt cam in incurcatura...nu stiu daca trebiue sa vin cu firma din buc sau cei de la mov sut buni...?//
    va pup
    Sunt buni cei de la Mov dar putin cam scumpi. Daca vrei iti recomand pe cineva, niste prieteni de-ai nostri care au o firma de profil.

Inregistrat
    11.04.2007

Am gasit greu subiectul, se pare ca a ramas "ingropat". Denisa, mai esti pe aici?
    Eu am rezolvat cu muzica (DJ), cu masa, cu biserica, cu florile. Mai am o problema cu tortul, desi cei de la Casa Domneasca ma asigura ca il fac ei... hmmm... nu stiu daca sa ma las pe mana lor sau nu.

Mai am urmatoarele probleme: parul unde pot sa mi-l aranjez???? machiajul... cine sa mi-l faca. Ma pricep si singura destul de bine, insa parca mi-as dori ceva special. Voi cum ati ales?

Dupa nunta plecam in Croatia, la interval de nici 2 zile. E posibil sa folosesc acelasi pasaport? sau actele trebuie schimbate imediat? ....poate ca e o intrebare prosteasca, insa nu stiu cum se procedeaza.

Va astept cu raspunsuri

Inregistrat
    22.01.2007

denisa esti pe ultima suta de metrii!!!!
    sa fi fericita!!!!si emotionata, astept pozici si impresii!!!
    pup
    minunea mea,trompetzica!!

Inregistrat
    11.04.2007

Hello Cora!
    tot in Targoviste nunta?

vad ca Denisa nu a mai intrat... oare am ramas numai noi pe aici?

Pagina 3 din 446 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us