Pagina 1 din 446 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 3563

Subiect: Miresici din Targoviste

Inregistrat
    13.06.2006

Implicit Targoviste

Fetelor,noi???Chiar doar 2 suntem din TGv pe site?

miculuta Guest

Implicit Re: Targoviste

Buna!
    Cred ca m- am trezit cam tarziu cu pregatirile de nunta. Desi initial vroiam sa fac nunta in Bucuresti, nu am mai gasit nimic liber si sa- mi si placa. Asa ca cel mai probabil vom face nunta in Targoviste, de unde e viitorul meu sot. Pentru ca tu ai nunta in curand te- as ruga mult sa- mi spui si mie cam care sunt preturile pe la restaurante, ce- mi poti tu recomanda. Nunta o sa fie mica (50 persoane), dar tin mult sa ne distram sa fie un meniu divers etc. Aaaaaa, plus ca nu am idee cat poate costa o nunta (invitatii costum, rochie, flori, tort, etc.). Stiu ca preturile variaza mult, dar pentru ca tu( probabil) ai trecut deja prin asta, ma poti ajuta. E vreo firma in tgv, care se ocupa de decoratiuni? Eu sunt straina total de oras si nici nu stiu de unde sa incep. Help! PLs!

Inregistrat
    13.06.2006

Sorry ca abia acum iti raspund,dar asa cum ti-ai dat seama probabil,am foarte multe de facut.in primul rand, nu stiu cam care ar fi bugetul vostru ca sa stiu daca faci parte din cei ca mine sau din alta clasa.Eu nu prea am avut multi bani (de fapt nu am avut delok, m-am imprumutat si urmeaza sa ii restitui,deoarece banii stransi i-am folosit sa renovez apartamentu,... dar ma rog,asta nu conteaza_) Cu toate acestea eu iti pot spune ca pana acum am cheltuit aproape 40 mil pe hainele pt noi de nunta si cununie.... mai am cate ceva de luat.intraba-ma exact despre ce vrei sa aflii si te ajut cu placere daca pot.Cat despre firma de decoratiuni,raspunsul este da, exiista 2 firme in oras (tatea stiu eu ): Mov -in centru vis-a vis- de Valahia,undeva pe colt si a doua Mariaj in M6, vis a vis de Facultatea de inginerie.Un restaurant dragut,micut si cu gust as opta pt. Casa Domneasca sau Dambovita, acum u stii mai bine ce vrei.... Sper sa te pot ajuta...Astept mesaj de la tine, ideea e ca nu stiu cat de repede o sa mai intru eu.Te pup,bafta la pregatiri

Inregistrat
    25.10.2006

Implicit Rest. Cina Targoviste

Si-a Facut Cineva Nunta La Restaurantul Cina Din Targoviste>

Inregistrat
    06.02.2007

buna,am auzit de la mai multe persoane ca restaurantul cina este dragut pentu a-ti face nunta,asta pentru ca si eu asm cautat un loc dragut pt nunta mea.te sfatuiesc sa apelezi la o firma de decoratiuni care ti-ar putea sugera cum sa amenajezi sala si in functie de asta sa-ti dai seama daca da bine.eu am vb cu cei de la nirvana party din tgv si mi-au dat niste sfaturi bune.

Inregistrat
    06.02.2007

eu sunt din tgv,prietenul meu din bucuresti asa k cununia religioasa s-ar putea sa o facem in buc si petrecerea in tgv

Inregistrat
    28.05.2006

Implicit Re: Rest. Cina Targoviste

Citat Postat de carmen_mcm Vezi mesajul
    Si-a Facut Cineva Nunta La Restaurantul Cina Din Targoviste>
    Se pare ca noi doua facem nunta in aceeasi zi si la aceeasi biserica ! la ce ora esti programata ?

Inregistrat
    13.02.2007

Smile miresici din Targoviste!

Buna fetelor si felicitari pentru marele eveniment care se apropie!
    MAI ESTE CINEVA CARE ARE NUNTA IN TARGOVISTE????????
    VA ASTEPT!!

Pagina 1 din 446 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us