Pagina 21 din 21 PrimulPrimul ... 11192021
Rezultate de la 161 la 164 din 164

Subiect: obiceiuri de nunta

Inregistrat
    24.07.2010

Implicit Re: obiceiuri de nunta

Pai cei de la President nu vad ce ar avea impotriva , cred ca se referea la cei de la biserica binenteles. Si eu sunt curioasa cum de faceti afara? cine va cununa? nu a avut nimic impotriva? Succes tuturor!

Citat Postat de j_oana86 Vezi mesajul
    Eu voi avea o singura miresuca mica, pe nepotica lui iubi si in curand si a mea , iar domnisoare de onoare nu am pentru ca cele mai bune prietene ale mele imi sunt nase, iar pe sora nu ma pot baza sa ii dau atributii de don'soara de onoare asa ca nu va fi nici macar cu numele
    buna.scuza-ma k te deranjez dar am vazut k ai facut nunta la cristal garden.imi poti spune si mie te rog cum a fost?ospatarii,servirea,totul?o sa am si eu nunta anul viitor acolo si ma interesez in toate partile.multumesc mult.

Salutare! Cine are vreo idee unde pot gasi bait care joaca lazlaul (eventual cu lazlau propriu)? Ca nu am cine sa-mi joace lazlaul si vreau musai musai! Doar sunt fata din Bihor! Va pup!

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de Mamarutzza Vezi mesajul
    Salutare! Cine are vreo idee unde pot gasi bait care joaca lazlaul (eventual cu lazlau propriu)? Ca nu am cine sa-mi joace lazlaul si vreau musai musai! Doar sunt fata din Bihor! Va pup!
    pe la tara ai putea cauta sau la vre-un ansamblu folcloric ca aia sigur stiu.