Pagina 43 din 43 PrimulPrimul ... 33414243
Rezultate de la 337 la 343 din 343

Subiect: Rochii de mireasa in Sibiu

Inregistrat
    18.09.2010

Implicit Re: Rochii de mireasa in Sibiu

Citat Postat de scumpici Vezi mesajul
    Mai este un magazin pe strada Luptei. Si mai este unul pe Neculce.
    eu am stat pe liptei si nu am vaz magazin de rochite....decat pe nicolae iorga si deasupra la cedonia in zona aia...

Inregistrat
    12.11.2007

Citat Postat de camyi Vezi mesajul
    eu am stat pe liptei si nu am vaz magazin de rochite....decat pe nicolae iorga si deasupra la cedonia in zona aia...
    Daca te-ai mutat este posibil sa nu il fi vazut pentru ca nu este deschis de foarte mult timp. Este vis a vis de cladirea de la Generali

Inregistrat
    23.05.2012

Buna fetelor, am nunta in mai 2013...cu, cat timp inainte imi recomandati sa incep cautarea rochitei de mireasa? Tin sa mentionez ca vreau sa o inchiriez!!

Inregistrat
    27.03.2012

Citat Postat de anacristinadragos Vezi mesajul
    Buna fetelor, am nunta in mai 2013...cu, cat timp inainte imi recomandati sa incep cautarea rochitei de mireasa? Tin sa mentionez ca vreau sa o inchiriez!!
    Si eu am nunta in mai si inca nu am cautat rochita... nici nu stiu de unde sa incep cu cat vad mai multe rochii pe internet, cu atat nu-mi mai place niciuna Am gasit cateva firme care inchiriaza, dar cred ca pana la urma o sa-mi cumpar una sa stiu ca o port eu prima, am sa incerc sa gasesc una rezonabila ca si pret.

Inregistrat
    29.11.2012

Citat Postat de anacristinadragos Vezi mesajul
    Si eu caut o rochita de mireasa. Eu prefer de inchiriat, si din cauza banilor.
    Am fost la Galileo sub Podul Minciunilor. Vanzatoarea mi-a spus ca se pot inchiria aproape toate modelele. Rochitele nu aratau rau, iar unele, spunea doamna de la magazin nu au fost deloc inchiriate, deci cred ca m-am decis. Mi-a placut una ( care pare-se nu a mai fost inchiriata) iar la pret imi convine.
    Stie cineva detalii despre ei? Sau a avut cineva rochie inchiriata de la Galileo? Au fost probleme ?
    Astept cu nerabdare un raspuns.

Inregistrat
    18.09.2010

Citat Postat de lalalore Vezi mesajul
    Si eu caut o rochita de mireasa. Eu prefer de inchiriat, si din cauza banilor.
    Am fost la Galileo sub Podul Minciunilor. Vanzatoarea mi-a spus ca se pot inchiria aproape toate modelele. Rochitele nu aratau rau, iar unele, spunea doamna de la magazin nu au fost deloc inchiriate, deci cred ca m-am decis. Mi-a placut una ( care pare-se nu a mai fost inchiriata) iar la pret imi convine.
    Stie cineva detalii despre ei? Sau a avut cineva rochie inchiriata de la Galileo? Au fost probleme ?
    Astept cu nerabdare un raspuns.
    km la ce pret ai gasit rochita???

Inregistrat
    18.11.2010

Citat Postat de camyi Vezi mesajul
    km la ce pret ai gasit rochita???
    Viitoare miresici din Sibiu si nu numai, va invit sa vizualizati albumul meu cu poze; rochita e de vanzare la 1100 ron (negociabil); eu o iubesc si mi se rupe sufletul ca sta in dulap, merita sa mai straluceasca macar inca intr-o seara!

Pagina 43 din 43 PrimulPrimul ... 33414243

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us