Pagina 1 din 43 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 343

Subiect: Rochii de mireasa in Sibiu

Inregistrat
    04.07.2006

Implicit Rochii de mireasa in Sibiu

Salut eu sunt noua la miresici.ro si eu am nunta pe data de 19 august, dar am o problema foarte mare eu nu ajung in tara numai 1 august si nu mai am asa mult timp, eu imi doresc foarte mult rochita cu trena si dupa cate am auzit trebuie comandata cu o luna inainte. As avea o rugaminte mare daca stie cineva un magazin cu rochi frumoase de mireasa prin apropierea la Sibiu mas bucura foarte mult de o adresa sau mai multe. Va pup

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Eu zic ca sus la cedonia sigur gasesi ceva pe gustul tau.

Inregistrat
    04.07.2006

Unhappy

Multumesc mult Alice ca miai raspuns dar ai fost foarte scurta unde sus la cedonia? Si sti cumva cam cum sunt preturile? .

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Preturile sunt cam de la 5 mil in sus.A mea a fost 6 +voal (500000)+jupe(500000)-7 milioane.La Cedonia, deasupra supermarketului Alcomsib.E si un magazin TCM langa el.Se vad rochiile in vitrina sus din strada.Eu am umblat si in final tot acolo am ajuns.Au modele expuse pe manechine,ca sa le vezi ca lumea,si cataloage din care sa-ti alegi daca nu gasesti acolo.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Corina, cu ce vii in rom? ca daca vii cu autocarul merita sa te opresti in timisoara la magazinul gabriela. sau in sibiu, pe unde am mai scris noi, oirunde intrebi de cedonia, va stii oricine sa te indrume...

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

eu am vazut f multe rochii peste drum de fabrica scandia, nu stiu cumii spune la strada dar cand ma intorc in sb iti zic. erau enorm de multe...

Inregistrat
    04.07.2006

Implicit

Salutare, nu vin cu autocaru vin cu masina, dar multumesc de sfaturi si de adrese cum o sa ajung o sa inceo sa caut. Acu stiu unde e cedonia si oricum daca nu gasesc o sa intreb.Va pup

Inregistrat
    26.07.2006

Implicit Nou venita. Buna tuturor!

Buna. Am intrat si eu in clubul (deocamdata) viitoarelor mirese. De fapt, am intrat pe diverse site-uri in cautarea unui model de rochie de mireasa.(E cam tarzie ora, dar ma obsedeaza ideea).Am gasit acest site si mi-a placut. Rochia nu am gasit-o, dar poate ma ajutati si voi. As vrea o rochie simpla, nu simplista, in stil medieval. Poate stiti voi unde as putea gasi. Mersi.

Pagina 1 din 43 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us