Pagina 2 din 12 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 90

Subiect: Imperial House

Inregistrat
    16.11.2007

Implicit Re: restaurant IMPERIAL HOUSE

A facut careva nunta acolo?
    As vrea sa vad si eu cateva poze...m-ar interesa sala de sus
    pleaseeee

Semnati petitia: http://vreausieuparintiimei.stirileprotv.ro/ acordati copiilor abandonati dreptul de a trai intr o familie

Smile Re: restaurant IMPERIAL HOUSE

Buna fetelor!!
    O sa am si eu nunta la Imperial House abia am semnat contractul , restaurantul e foarte dragut si proprietarii par oameni de incredere.
    Sambata a fost o nunta acolo nu stie nimeni nimic despre eveniment...??? cum a fost meniul....servirea...impresii generale despre restaurant.....si daca s-ar putea si niste poze.....daca nu cer prea mult
    Va pup !!!!

Inregistrat
    21.09.2007

Buna, si eu vreau sa fac la Imperial House. Spune si mie te rog cat te ajunge meniul si ce conditii sunt?
    Ms te pup

Citat Postat de cata86 Vezi mesajul
    Buna, si eu vreau sa fac la Imperial House. Spune si mie te rog cat te ajunge meniul si ce conditii sunt?
    Ms te pup
    Buna!
    Noi am semnat contractul cu un menu de 140 ron si include 4 feluri de mancare aranjamentul scaunelor ,aranjamenul mesei mirilor si masa aceia de primire cu sampanie..
    Mai au si alte varinate de maniu spre ex 130 cu 3 feluri, 160 cu 4 feluri ...au si meniu de 200 ron .
    Noi am semnat contractul cu meniul de 140...dar putem sa ne razgandim si sa alegem alta varianata..pretul meniului ni s-a spus k e putin probabil sa mai creasca si dak totusi mai creste nu o sa creasca cu mai mult de 10 ron.
    Asta e tot ce-ti ofera ei restul trebuie sa-ti aduci tu...adik fructe ,bautauri ,prajituri, tort mie mi se pare super ok asa..pt k te ajunge mai ieftin dak le aduci tu.
    Eu sunt incantata de acest restaurant patronii sunt foarte draguti si mi-au dat o senzatie de incredere...si sper din tot sufletul sa iasa totul bine.
    Te pup si astept sa-mi spui cand ai nunta !!

Inregistrat
    21.09.2007

Citat Postat de cristinquita Vezi mesajul
    Buna!
    Noi am semnat contractul cu un menu de 140 ron si include 4 feluri de mancare aranjamentul scaunelor ,aranjamenul mesei mirilor si masa aceia de primire cu sampanie..
    Mai au si alte varinate de maniu spre ex 130 cu 3 feluri, 160 cu 4 feluri ...au si meniu de 200 ron .
    Noi am semnat contractul cu meniul de 140...dar putem sa ne razgandim si sa alegem alta varianata..pretul meniului ni s-a spus k e putin probabil sa mai creasca si dak totusi mai creste nu o sa creasca cu mai mult de 10 ron.
    Asta e tot ce-ti ofera ei restul trebuie sa-ti aduci tu...adik fructe ,bautauri ,prajituri, tort mie mi se pare super ok asa..pt k te ajunge mai ieftin dak le aduci tu.
    Eu sunt incantata de acest restaurant patronii sunt foarte draguti si mi-au dat o senzatie de incredere...si sper din tot sufletul sa iasa totul bine.
    Te pup si astept sa-mi spui cand ai nunta !!
    Ms mult pt informatii. Eu vreau sa fac nunta la anul pe 16 August si sunt foarte incantata de acest restaurant.
    Dar nu ai idee au rezervari multe pt anul viitor? Ar trebui sa ma grabesc cu rezervarea.
    Vad ca tu ai nunta anul asta si cred ca o sa-mi fii de mare ajutor.
    Te pup.

Inregistrat
    26.06.2007

eu voi avea nunta la imperial house..pe 21 sept..anul acesta....am incheiat si contractul, am stabilit meniul...eu sunt foarte multumita........

Buna !!!
    Fetelor nu ati mai aflat nimic despre restaurant????
    Nu a fost nimeni la o nunta acolo.....a fost careva dintre voi sa vada cum arata restaurantul pregatit pentru nunta??? eu nu sunt in Galati si nu am cum sa merg sa vad.....si sunt foarte curioasa in legatura cu serviciile avand in vedere k restaurantul este destul de nou...
    Va pup si astept raspunsurile voastre...

Inregistrat
    03.01.2008

Smile Re: restaurant IMPERIAL HOUSE

Buna MIresici si eu fac nunta la Imperial House in sala de jos cea de 150 pers maxim si am fost foarte incantata de restaurant cand l-am vazut. Meniul este 150 ron de persoana cel mai ieftin si include 2 cafele. Restul te primeste sa le aduci tu adica(fructe , bautura, tort, sampanie, coniac). Husele de scun si masa mirelor e bonus de la ei. Se ocupa si cu amenajarea salii cu baloane flori si tot ce vrei separat de meniu. Eu initial trebuia sa fac nunta la Hotel Turist si acum ne-a anuntat cu o luna inainte ca au termen de evacuare pe 10 august, ca l-a cumparat alt patron. Va dati seama ce stres pe capul meu si m-am dus acolo si printr-o minune se retrasesera cineva si am gasit in aceeasi data.
    Sper sa fie totul ok. Sambata ne ducem si vedem cum e amenajat restaurantul pentru o nunta. Am uitat sa spun are 5 aere conditionate sper sa faca fata caldurii . Va pup si mai vin cu informatii

Pagina 2 din 12 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us