Pagina 3 din 27 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 215

Subiect: Decoratiuni si aranjamente in alb si negru

Inregistrat
    28.11.2007

Implicit Re: nunta in alb si negru

Citat Postat de diana31 Vezi mesajul
    de ce nu cauti un local vopsit in alb la care poti folosii orice culoare ca si decor?
    poate n-am cautat eu atent, habar n-am, dar ce am gasit nu mi s-a parut ca se preteaza, adica daca era alb avea gesie albastra cu firicele pe jos. poate am eu un bat intr-un loc ce nu trebuie numit dar ce-am vazut nu mi-a placut nimic. e un restaurant in militari care e decorat cu maro, bej si verde si ar fi mers decoratii cu roz si verde dar e prea mic...

Inregistrat
    23.10.2007

Citat Postat de enjoythesilence Vezi mesajul
    poate n-am cautat eu atent, habar n-am, dar ce am gasit nu mi s-a parut ca se preteaza, adica daca era alb avea gesie albastra cu firicele pe jos. poate am eu un bat intr-un loc ce nu trebuie numit dar ce-am vazut nu mi-a placut nimic. e un restaurant in militari care e decorat cu maro, bej si verde si ar fi mers decoratii cu roz si verde dar e prea mic...
    eu iti doresc spor la cautat , pentru un asa eveniment merita insistat, poate vine vre-o miresici cu ceva idei sau variante de restaurant la care se preteaza si culorile alese de tine si care sa aiba si capacitatea dorita...........spor si Bafta insista totusi

Inregistrat
    28.11.2007

Citat Postat de diana31 Vezi mesajul
    eu iti doresc spor la cautat , pentru un asa eveniment merita insistat, poate vine vre-o miresici cu ceva idei sau variante de restaurant la care se preteaza si culorile alese de tine si care sa aiba si capacitatea dorita...........spor si Bafta insista totusi
    da, mai am timp sa mai caut. sar'na de urari

Inregistrat
    21.09.2006

eu cred ca e o idee excelenta, combinatia alb-negru, cu albul predominant si in pozele tale, vad ca negrul mai mult accentueaza albul.

Inregistrat
    17.07.2007

da, mai am timp sa mai caut. sar'na de urari

mie imi place mult de tot combinatia alb -negru.Arata super..e foarte eleganta.

Inregistrat
    05.10.2007

Imi place ideea ta!Poti sa incerci asa ceva.
    Eu nu consider ca,,,,calele sunt pentru morti.Eu o sa am buchetul din cale.Toate miresele(sau majoritatea) isi fac din trandafirii albi,in alte tari nici nu se mai poarta asa de mult.Cred ca fiecare dintre noi vine cu idei deoasebite si ca tot ce facem facem perfect(pt noi)poate pt alti nu!

Inregistrat
    06.01.2008

depinde in ce forme folosesti negrul. gasisem niste sfaturi ale unor designeri pe un site strain exact despre cum sa-ti alege culorile alb si negru si sa le folosesti fara sa para plictisitor. daca o sa fie cineva interesant o sa caut si o sa dau linkul.
    mie mi se pare interesant. poti sa-mi dai link-ul?

Inregistrat
    28.11.2007

Citat Postat de ClipeMagice Vezi mesajul
    mie mi se pare interesant. poti sa-mi dai link-ul?
    sigur ca da

http://www.favorideas.com/wedding-bl...wedding-theme/

o sa pun si poze pt tema roz si verde...acuma le adun

Pagina 3 din 27 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us