Pagina 1 din 42 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 334

Subiect: Belvedere

Inregistrat
    06.09.2006

Implicit Belvedere

Am vazut ca suntem mai multe care am ales acest restaurant si vroiam sa va intreb daca aveti alte idei de aranjare a meselor, fata de cum organizeaza ei, de obicei. Am vorbit, in treacat, cu madame Popa si mi-a cam taiat-o, in sensul ca mi-a spus ca stiu ei cum sa aranjeze mesele. Ma gandesc totusi la cei din separeu care ar fi "rupti" de ceea ce se petrece, daca ringul de dans este chiar la intrare si speram sa-l pot amenaja (ringul) in partea stanga (unde este dressing-ul), chiar langa separeu si sa pun toate mesele la intrare, cumva sa ramana destul loc de dans... nu stiu cum... ma mai gandesc... Credeti ca e fezabil? Aveti alte idei? Eu as avea nevoie de spatiu pt. aprox. 120 de pers.

Inregistrat
    13.02.2007

Implicit Re: Belvedere

Citat Postat de aredwynn Vezi mesajul
    Am vazut ca suntem mai multe care am ales acest restaurant si vroiam sa va intreb daca aveti alte idei de aranjare a meselor, fata de cum organizeaza ei, de obicei. Am vorbit, in treacat, cu madame Popa si mi-a cam taiat-o, in sensul ca mi-a spus ca stiu ei cum sa aranjeze mesele. Ma gandesc totusi la cei din separeu care ar fi "rupti" de ceea ce se petrece, daca ringul de dans este chiar la intrare si speram sa-l pot amenaja (ringul) in partea stanga (unde este dressing-ul), chiar langa separeu si sa pun toate mesele la intrare, cumva sa ramana destul loc de dans... nu stiu cum... ma mai gandesc... Credeti ca e fezabil? Aveti alte idei? Eu as avea nevoie de spatiu pt. aprox. 120 de pers.
    Hmmmm.... ar fi o idee.....

Eu una am mers dupa tiparul lor. Sper ca cei de sus sa nu se fi simtit rupti de restul....

Chiar nu stiu ce sa iti zic... Ar fi o idee.

----------------------------------------------------------

Inregistrat
    25.07.2007

hmmm....ar fi o idee minunata sa-i putem aduce si pe cei din separeu in sala...am sa ma duc la restaurant si am sa o intreb si eu pe madame popa de chestia asta...vorba aia "unde-s 2 puterea creste"...

</EMBED>
    </DIV< p></EMBED>

”Daca ai o alta parere decat majoritatea nu inseamna ca nu ai minte ci ca esti deschis la minte.”

Inregistrat
    25.07.2007

am fost si eu si am vb cu madame popa si a fost la fel de taioasa...mi-a zis ca numai dak ii las pe ei sa aranjeze mesele cum stiu ei vor incapea 90 pers (la prima intalnire mi-a zis k incap 80 de pers )...cum or fi marit spatiul la 90 nush...poate din cauza cresterii preturilor au mai slabit oamenii

</EMBED>
    </DIV< p></EMBED>

”Daca ai o alta parere decat majoritatea nu inseamna ca nu ai minte ci ca esti deschis la minte.”

Inregistrat
    08.08.2007

Ai incercat sa apelezi la o agentie de nunti ca sa vezi ce solutie pot sa-ti ofere ei?
    Uneori au idei grozave...

Inregistrat
    25.07.2007

am fost azi la belvedere sa vad cum e decorata sala pt o nunta...nu era decorata, insa am numarat locurile din sala mare si sunt 84+4 prezidiu=88 de locuri in sala mare si 26 in sala mica(au zis ca acolo mai incap dar atatia invitati au mirii de azi). Spatiul de langa dressing era ocupat cu mese, asa k d-na Popa ne-a luat-o inainte cu ideea de a folosi spatiul respectiv.In concluzie e f.mic rest (parerea mea)...si cei din separeu nu mi s-au parut a fi f. izolati.Atasez si niste poze sa-ti faci o idee.
    Imagini atasate Imagini atasate
    Ultima editare de georgia_jojo : 23.02.2008 18:19:37 Motiv: am uitat de poze

</EMBED>
    </DIV< p></EMBED>

Inregistrat
    12.09.2007

Citat Postat de georgia_jojo Vezi mesajul
    am fost azi la belvedere sa vad cum e decorata sala pt o nunta...nu era decorata, insa am numarat locurile din sala mare si sunt 84+4 prezidiu=88 de locuri in sala mare si 26 in sala mica(au zis ca acolo mai incap dar atatia invitati au mirii de azi). Spatiul de langa dressing era ocupat cu mese, asa k d-na Popa ne-a luat-o inainte cu ideea de a folosi spatiul respectiv.In concluzie e f.mic rest (parerea mea)...si cei din separeu nu mi s-au parut a fi f. izolati.Atasez si niste poze sa-ti faci o idee.
    Servus,

Si noi o sa avem nunta tot la rest. Belvedere, dar din pozele pe care le-ai facut mi se pare ca sala este cam mica. Ma tot straduiesc sa imi dau seama din poze unde este asezata masa mirilor si nu reusesc . Mi se pare ca toate mesele sunt aranjate la fel...sper sa ma insel...

Inregistrat
    06.09.2006

Citat Postat de georgia_jojo Vezi mesajul

Multumesc mult pt poze!!!
    Dar ce putin spatiu ramane pt dans... Eu ma gandeam ca daca as avea mai putin de 120 de invitati, as umple separeul, sa ramana mai mult spatiu jos.
    Deci nu ti s-au parut izolati cei de sus? Asta e bine... Dar cat spatiu de dans era, ca din poze pare foarte mititel...

Pagina 1 din 42 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us