Pagina 3 din 37 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 293

Subiect: Masina de paine

Inregistrat
    04.10.2006

Implicit Re: Masina de paine

Citat Postat de mitutza Vezi mesajul
    efectiv toata lumea o lauda .........toata lumea e incantata ........vreau si euuuuuu ...gata...........cu prima ocazie luam,asta dupa ce rezolvam cu prioritatile>adica bebe(carutz,patutz.....o groaza)

cand va aud vb de paine,cand mai vad si pozel ...si asha am mancat zilele astea paine calda goala........voi vreti sa nu mai intru pe usha
    sa va luati ca merita! culmea ca si financiar iesi mai ieftin cu o paine facuta cu aparatul decat sa o cumperi Si nu iti fa probleme de usa... ca se poate largi

Traumele noastre culinare:
    http://www.numabun.ro

Inregistrat
    25.06.2006

poate puneti retete pe aici....o sa intreb si prietenii,ca fac paine care mai de care mai ciudata ,mai buna><cu masline,seminte........smochine .......

bagati din top.........aaaa>> e si o super idee de cadou

Inregistrat
    25.06.2006

Citat Postat de cxna Vezi mesajul
    sa va luati ca merita! culmea ca si financiar iesi mai ieftin cu o paine facuta cu aparatul decat sa o cumperi Si nu iti fa probleme de usa... ca se poate largi
    ai,ma.......sper sa nu......... .....

ma innebuneste mirosul de paine calda

Inregistrat
    07.02.2005

Daca e atat de buna va rog frumos sa spuneti si mie o marca de asa masinutza si cam in ce bugat trebuie sa ma incadrez, cat dureaza o coacere si cam cat curent consuma (datele tehnice sunt esentiale pentru a-mi ocnvinge sotzul sa achizitionam asa ceva).

Mercic fetele

Pupaturi
    ….ne lovim …cademdar invatam ceva din fiecare "cadere"…

Inregistrat
    17.01.2007

si noi avem...la servici...si incercam sa facem. am incercat cu faina de tarate dar a crescut si apoi s-a lasat. acum avem una la cuptor cu faina alba. sa vedem ce iese. oricum, mirosul de paine innebuneste toata firma hihiih.

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de filipcarol Vezi mesajul
    si noi avem...la servici...si incercam sa facem. am incercat cu faina de tarate dar a crescut si apoi s-a lasat. acum avem una la cuptor cu faina alba. sa vedem ce iese. oricum, mirosul de paine innebuneste toata firma hihiih.

Deja esti nerushinata!!!

Inregistrat
    04.10.2006

Citat Postat de viviana Vezi mesajul
    Daca e atat de buna va rog frumos sa spuneti si mie o marca de asa masinutza si cam in ce bugat trebuie sa ma incadrez, cat dureaza o coacere si cam cat curent consuma (datele tehnice sunt esentiale pentru a-mi ocnvinge sotzul sa achizitionam asa ceva).

Mercic fetele

Pupaturi
    Am vazut la unul din supermarketurile din Cluj ceva no-name pana in 200 ron (nu conteaza ca e fara nume de marca, se descurca toate sa faca paine buna )... ca si consum pot sa iti spun ca am calculat o data pt masina noastra de paine, pt un ciclu complet de 3 ore de la pus ingredientele si pana la scos painea calda, consumul de curent a fost undeva pe la 0.1 ron

Traumele noastre culinare:
    http://www.numabun.ro

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de cxna Vezi mesajul
    Am vazut la unul din supermarketurile din Cluj ceva no-name pana in 200 ron (nu conteaza ca e fara nume de marca, se descurca toate sa faca paine buna )... ca si consum pot sa iti spun ca am calculat o data pt masina noastra de paine, pt un ciclu complet de 3 ore de la pus ingredientele si pana la scos painea calda, consumul de curent a fost undeva pe la 0.1 ron
    100% true?

Daca e asha ma apuc la munca de lamurire!

sa-mi tzineti pumnii....

Pagina 3 din 37 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us