Pagina 3 din 52 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 410

Subiect: Invitatii in Constanta

Implicit Re: Invitatii in Constanta

Citat Postat de amyamely Vezi mesajul
    Eu le-am facut la cineva care se ocupa cu asa ceva , si mi-a luat 15 000 cu tot cu imprimat si personalizat (numele familiei invitate), si sunt foarte incantata de ele.
    Asteptam pozici cu invitatiile voastre,poate le ajuta si pe restul miresicilor sa se inspire din model tau.

Inregistrat
    28.09.2006

Citat Postat de mkt Vezi mesajul
    Buna!

Mi se pare super draguta invitatia voastra.

Ai gasit-o la acelasi magazin(stand) din piata Grivitei ?

Pupici
    Multumesc!
    Da , invitatia este de la magazinul de la piata grivitei! Sa stii ca gasesti acolo majoritatea invitatiilor care sunt pe site-urile de pe net, la preturi bune!

Inregistrat
    25.01.2007

Aceasta este invitatia mea. Ne-a placut foarte mult.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    28.09.2006

Citat Postat de lavylavy Vezi mesajul
    Aceasta este invitatia mea. Ne-a placut foarte mult.
    Foarte frumoase invitatiile tale ...imi plac!!!!

Inregistrat
    23.08.2006

Eu mi-am facut comanda de invitatii la Calin Events , care sunt cu poza noastra, au distribuitor in Constanta agentia Meritage, invitatia e 2,5 ron cu scris inclus. Sper sa iasa ok, oricum au zis ca ne trimit un preview la invitatie sa o studiem bine si daca ni se pare ok atunci le fac si pe restul ( cu modificari daca va fi cazul).

eu am facut la o firma din bucuresti tbz,care sunt producatori directi si vreau sa va zic ca invitatiile pe care eu le am vazut in cta cu 4,5 ei le faceau cu 1,4. si nu am platit scrisul, cum cereau cei din constanta 5 mii.am vazut catalogul lor si in constanta la un magazin pe colt in piata grivitei. va sfatuiesc sa ii contactati direct pentru ca sunt profesionisti.daca vreti mai multe informatii intrati pe privat. ei au si reclama in revista de specialitate care costa 9,6ron .trebuie sa le vedeti ca sunt superbe invitatiile

Inregistrat
    28.09.2006

Citat Postat de constantinescumathias Vezi mesajul
    eu am facut la o firma din bucuresti tbz,care sunt producatori directi si vreau sa va zic ca invitatiile pe care eu le am vazut in cta cu 4,5 ei le faceau cu 1,4. si nu am platit scrisul, cum cereau cei din constanta 5 mii.am vazut catalogul lor si in constanta la un magazin pe colt in piata grivitei. va sfatuiesc sa ii contactati direct pentru ca sunt profesionisti.daca vreti mai multe informatii intrati pe privat. ei au si reclama in revista de specialitate care costa 9,6ron .trebuie sa le vedeti ca sunt superbe invitatiile
    Banuiesc ca este vorba despre tbz, cei care au si site...dar dupa cum am vazut eu pe site nu sunt chiar asa ieftine...sunt chiar scumpe...intr-adevar dragute dar scumpe!!! Poate tu le-ai luat de la targurile din Bucuresti si de aceea au fost mai ieftine...stiu ca nasa mea si-a luat invitatiile de la targ si au fost ffff ieftine spre deosebire de cum sunt in general...dar nu stiu de la ce firma!!!
    Da-mi si mie datele lor de contact, te rog...ca poate nu vorbim de acelasi lucru!!!

sunt cei pe care ii banuiai cu invitatiile. cauta si vei gasi exact si modele super .uite a mea e din ultimul catalog al lor elegant. te pup si sigur vei gasi ceva deosebit la ei . incerc sa le incarc da nu reusesc dar vad ca esti pe miresici intra pe mine pe constantinescumathias pe messenger pe,
    sper sa scrie yahooo.

Pagina 3 din 52 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us