Pagina 520 din 520 PrimulPrimul ... 20420470510518519520
Rezultate de la 4.153 la 4.154 din 4154

Subiect: Tinuta nasei

Inregistrat
    08.07.2010

Implicit Re: Tinuta nasei

Citat Postat de Mihaela_Gheaus Vezi mesajul
    Buna seara!Indraznesc sa va cer o parere. In iulie voi fi nasica,mi-am cumparat 2 rochite si acum nu mai sunt asa incantata de ele.Sa imi cumpar o a treia rochie nu imi mai permit.Voi ce parere aveti? In poze nu am tocuri .O seara buna!
    Draguta mea, ambele sunt frumoase iar silueta ta permite astfel de modele. cine ti-a spus ca sunt urate, a spus de invidie
    acum serios, mie-mi plac! referitor la cea mov, e normal sa fie putin mai sobra! e de seara, esti nasa, nu mai esti o copilitza flu-flu! cu accesoriile potrivite, aranjata si incaltata( ) vei arata super! scoate-ti din cap prostioarele aste ca acum ma supar si-ti trimit cu prastia colaceii mei de grasimi super saturate ca sa fii urata cu adevarat si sa nu folosesti frumusete de rochite!
    Cine spune ca nu a fost gelos niciodata, vrea de fapt sa spuna ca, nu a iubit niciodata!

Inregistrat
    27.05.2013

Implicit Re: Tinuta nasei

Citat Postat de Mihaela_Gheaus Vezi mesajul
    Buna seara!Indraznesc sa va cer o parere. In iulie voi fi nasica,mi-am cumparat 2 rochite si acum nu mai sunt asa incantata de ele.Sa imi cumpar o a treia rochie nu imi mai permit.Voi ce parere aveti? In poze nu am tocuri .O seara buna!
    superbe tinutele exact cum scriai intr-un comentariu coafata,machiata si accesorizata o sa fii o nasica de nota 10 + asa ca nu cauta pretexte acolo unde nu sunt.sa-ti traiasca viitorii finuti si sa va distrati ca o sa fii superba

Pagina 520 din 520 PrimulPrimul ... 20420470510518519520

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us