Pagina 2 din 181 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 1445

Subiect: Rochia de mireasa in Galati

Inregistrat
    12.09.2006

Implicit Re: Rochita de la Mag. GALA

Nu Stiu Dece Nu Le Poti Vedea Sunt Dragute Oricum Adica Mi Se Par Chiar Mai Dragute In Realitate Decat In Poze......depinde Ce Tip De Rochita Cauti Daca Iti Place Cu Broderie Sau Fara Ca De Ex Mie Mi-a Placut F Tare Broderia De Pe Rochitele Lor Pt Ca E Finuta Si Lipsita De Pietricele Kitch Care Bat In Verde Sau Mov La Soare

Inregistrat
    07.08.2006

Nici eu nu le pot vedea..Dar voi ajunge cu siguranta pentru ca celelalte magazine de rochii m-au dezamagit total..o intrebare..cam ce preturi au rochiile la Gala?

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de gabitza23
    Nici eu nu le pot vedea..Dar voi ajunge cu siguranta pentru ca celelalte magazine de rochii m-au dezamagit total..o intrebare..cam ce preturi au rochiile la Gala?
    Ce am vazut eu in august, erau 15 mil.

Inregistrat
    21.08.2006

Red face Re: Rochita de la Mag. GALA

Citat Postat de gabitza23
    Mie mi s-a spus ca pretul variaza intre 7 si 25 de milioane. Unele sunt importate, altele sunt facute de ei.

Stefania Mihaela

Inregistrat
    21.08.2006

Red face Re: Rochita de la Mag. GALA

Citat Postat de m1r3la
    Nu Stiu Dece Nu Le Poti Vedea Sunt Dragute Oricum Adica Mi Se Par Chiar Mai Dragute In Realitate Decat In Poze......depinde Ce Tip De Rochita Cauti Daca Iti Place Cu Broderie Sau Fara Ca De Ex Mie Mi-a Placut F Tare Broderia De Pe Rochitele Lor Pt Ca E Finuta Si Lipsita De Pietricele Kitch Care Bat In Verde Sau Mov La Soare
    Eu nu am vazut nici o rochita cu bretele pe umeri, asa cum vreau eu. Doua aveau bretele in jurul gatului iar restul erau fara. Dantela e de toate felurile, inclusiv cu mergelute si paiete. Am vazut si dantela fina, cu fir argintiu sau auriu. Sunt frumoase, intr-adevar!

Stefania Mihaela

Inregistrat
    29.10.2006

Unhappy Re: Rochita de la Mag. GALA

Citat Postat de kala_elena Vezi mesajul
    Mie mi s-a spus ca pretul variaza intre 7 si 25 de milioane. Unele sunt importate, altele sunt facute de ei.
    daca faci la comanda la gala...ore stiti cat mar costa??????? please help

Implicit Re: rochie de mireasa

Kala Elena,avem nunta in aceeasi zi...oare o fi cald?Tu ce crezi?Toata lumea pe care am anuntat-o spunea ca,vai ce cald o sa fie....Si deja iti cauti rochie.Eu abia am gasit restaurant si acum caut formatie.Tu ce ai,formatie sau dj?

Gabs Guest

Citat Postat de gabitza23 Vezi mesajul
    A mea a costat 21 mil. cu tot cu crinolina, cred ca stii...?Ti-am mai spus?
    Oricum eu sunt tare multumita...Si dupa cite imi amintesc aveau si cu bretelute acolo. Dar nu este asa de greu sa pui bretelute la o rochie care este fara...Asta pentru miresica care vrea o rochie cu bretelute...

Pagina 2 din 181 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us