Pagina 55 din 55 PrimulPrimul ... 545535455
Rezultate de la 433 la 434 din 434

Subiect: Refacerea dupa cezariana - exercitii fizice, ingrijirea cicatricii etc.

Inregistrat
    01.05.2008

Implicit Re: Refacerea dupa cezariana - exercitii fizice, ingrijirea cicatricii etc.

Buna,

Am nascut marti al doilea copil prin cezariana dar de data aceasta cu rahi. Problema este ca am niste dureri de cap crunte, nici nu pot sta in picioare.

Ati patit asa ceva si cam ce a functionat? Doctora mia dat Quarenil si Ketonal dar farmacistele au spus ca nu mi le recomamda. Tot doctora mia spus sa beau o cafea slaba simancare mai. sarata. Dupa Quarenil e mai bine dar tot doare dar oricum nu sunt asa zombi.

Inregistrat
    18.11.2006

Implicit Re: Refacerea dupa cezariana - exercitii fizice, ingrijirea cicatricii etc.

Citat Postat de dana_gremlin Vezi mesajul
    Buna,

Am nascut marti al doilea copil prin cezariana dar de data aceasta cu rahi. Problema este ca am niste dureri de cap crunte, nici nu pot sta in picioare.

Ati patit asa ceva si cam ce a functionat? Doctora mia dat Quarenil si Ketonal dar farmacistele au spus ca nu mi le recomamda. Tot doctora mia spus sa beau o cafea slaba simancare mai. sarata. Dupa Quarenil e mai bine dar tot doare dar oricum nu sunt asa zombi.
    Eu n-am avut probleme, dar sotul a patit, si stiu ca daca bei multa apa trec. Sau lichide in general.

Pagina 55 din 55 PrimulPrimul ... 545535455

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us