Pagina 156 din 156 PrimulPrimul ... 56106146154155156
Rezultate de la 1.241 la 1.242 din 1242

Subiect: Coafuri,machiaje Tg-mures

Inregistrat
    26.08.2009

Implicit Re: Coafuri,machiaje Tg-mures

da, clar Beni(daca mai are loc) si fetele de la Goldchocolade. Pe mine m-a aranjat Beni in 2010 si la salon acolo toata echipa mi-a aranjat inca 5 persoane, dintre care nasa si sora mea au un par imposibil, cu fir lung, subtire si au rezistat coafurile f bine

Inregistrat
    17.11.2013

Implicit Re: Coafuri,machiaje Tg-mures

Ce parere aveti de Kati de salonul Eden din Tg Mures,str.Republicii referitor la un coafat de mireasa?Tot la acelasi salon mai este si o cosmeticiana mi se pare ca o cheama Noemi care se ocupa cu machiaj de nunta.Ati auzit de salonul acela?Mie mi-a fost recomandata Melinda de la salonul Pretty Woman ca si coafeza.Cosmeticiana de la Pretty Woman care machiaza mirese ,Emoke, este in concediu de maternitate,nu-mi poate face proba de machiaj decat la inceputul lui mai.Eu as fi vrut sa merg mai repede sa-mi fac proba,intrucat in mai am nunta.Au tarife mari la coafat si la machiaj,atat la Eden,cat si la Pretty Woman.Coafatul costa 150 lei,iar machiatul 120 lei.Mi se pare scump.Voi unde v-ti planificat la coafat si machiaj miresici de 2014 din Tg Mures?Observ ca nu prea intra miresicile de anul asta din Tg Mures sa discute pe diferite teme,sa impartaseasca idei,poate si lipsa timpului e un motiv.
    Va doresc la toate spor la pregatiri!

Pagina 156 din 156 PrimulPrimul ... 56106146154155156

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us