Pagina 2 din 43 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 341

Subiect: Rochia de mireasa facuta la comanda/ pantofi la comanda-stilisti,croitorese-preturi

Inregistrat
    23.01.2008

Implicit Re: materiale pt rochii de mireasa :) si croitorese :)

Cand va fi gata rochia o sa pun si cu ea o poza...si astept raspunsurile voastre... cu pareri si sa-mi spuneti daca a meritat.. pupik

Inregistrat
    01.10.2007

la expo de la Casa de Cultura a Studentilor a fost o firma din Bucuresti cu materiale superbe pentru rochii de mireasa. cu asa materiale si o croitoreasa buna cred ca poti face ceva gen pronovias, sau la sposa. dar asa ceva numai in Bucuresti e posibil, in Cluj...mai greu

Inregistrat
    29.01.2007

Citat Postat de cami777 Vezi mesajul
    la expo de la Casa de Cultura a Studentilor a fost o firma din Bucuresti cu materiale superbe pentru rochii de mireasa. cu asa materiale si o croitoreasa buna cred ca poti face ceva gen pronovias, sau la sposa. dar asa ceva numai in Bucuresti e posibil, in Cluj...mai greu
    cand a vazut o tanti de-acolo ca ma uit la materiale mi-a zis foarte rapid ca ei nu vand asa, putin, pentru un client obisnuit, ca numai la furnizori, si in cantitati foarte mari
    Asa ma enerveaza firmele astea care se duc pe la targuri si de fapt oferta lor se adreseaza la maxim 5% din vizitatori. Eu ca si expozant m-as enerva sa trebuiasca sa tot zic la toata lumea ca nu-s pentru ei. Sa isi faca reclama in alta parte, nu cred ca nu sunt targuri pentru asa ceva la nivel de companii

Inregistrat
    20.09.2006

Fetelor, eu zic sa vedeti prima data cu cine faceti rochita, pesroana respectiva va sti ce fel de material si cat trebuie luat, si mai ales de unde. Eu asa am facut..Si credeti-ma, in Cj chiar aveti de unde alege!

Inregistrat
    04.10.2006

Citat Postat de andana Vezi mesajul
    Fetelor, eu zic sa vedeti prima data cu cine faceti rochita, pesroana respectiva va sti ce fel de material si cat trebuie luat, si mai ales de unde. Eu asa am facut..Si credeti-ma, in Cj chiar aveti de unde alege!
    andana stie

Traumele noastre culinare:
    http://www.numabun.ro

Inregistrat
    01.10.2007

Citat Postat de orhidutza Vezi mesajul
    andana stie
    pai, daca stie sa ne spuna si noua. pe ma intereseaza o croitoreasa buna in cluj si o sursa de materiale de calitate
    Ultima editare de cami777 : 28.02.2008 13:54:12 Motiv: greseala

Inregistrat
    10.02.2007

Yin Vision -Str. Herculane(program de la 10:00-16:00 L-V)
    Ars Amandi - P-ta Mihai Viteazu,nr.33,ap.39.

Am gasit pe net cele 2 firme care confectioneaza rochii de mireasa in Cluj.Ramane sa mergeti sa vedeti ce mana de lucru au si daca merita pretul.Mai e si salonul Amanda de care v-am mai zis,pe Regele Ferdinand.Va pup!

Implicit Croitor de rochii de mireasa

Stie careva vreun croitor bun care stie sa faca rochii de mireasa in Cluj-Napoca? As vrea sa imi fac rochia la croitor pentru ca am in minte exact rochia care mi-ar trebui. E un model simplu, de care n-am prea vazut pe la magazinele care vand rochii de mireasa...nu ar fi f greu de realizat, numai ca nu vreau ca cineva sa imi promita ca imi face rochia cum vreau eu si sa ma trezesc cu o saptamana inainte de nunta ca nu e ceea ce mi-am dorit.

MTHFR C677T heterozigot, A1298C heterozigot

Pagina 2 din 43 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us