Pagina 43 din 43 PrimulPrimul ... 33414243
Rezultate de la 337 la 341 din 341

Subiect: Rochia de mireasa facuta la comanda/ pantofi la comanda-stilisti,croitorese-preturi

Inregistrat
    03.01.2012

Implicit Re: Rochia de mireasa facuta la comanda/ pantofi la comanda-stilisti,croitorese-pretu

Citat Postat de simona277 Vezi mesajul
    Buna fetelor
    as avea o intrebare
    imi puteti spune va rog cu cat timp inainte de nunta trebuie sa mergi la croitoreasa daca vrei sa o faci la comanda
    si daca stiti care ar fi preturile aproximativ
    singura croitoreasa buna pe care o stiu din cluj e romana urmanczi dar nu stiu daca mai am timp destul si nici cu ce preturi lucreaza
    Buna Simona,
    eu am fost la Romana. Are rochite gata facute (croiurile si materialele sunt super finute). Iti poti alege un model creat de ea si iti face rochita exact pe masura ta (acestea sunt cu aproximatie de pe la 2000 si ceva pana la 3000 Ron) sau iti faci una la comanda (care poate ajunge pana la 4000 Ron). Depinde de ce materiale iti alegi. Eu zic sa intri la ea pe site si sa o suni. E super amabila. Eu astept pana la sfarsitul lui aprilie sa-i ajunga materialele. Voi colabora cu ea deoarece ma situez intre doua masuri si nu-mi pot gasi una gata facuta. Sper ca ti-am fost de folos! Bafta!

Inregistrat
    24.08.2010

Implicit Re: Rochia de mireasa facuta la comanda/ pantofi la comanda-stilisti,croitorese-pretu

Si eu o recomand din suflet pe Romana. Rochita mea este facuta de ea si o ador! Din ce stiu avea rochite cam de la 2000 lei, dar stiu persoane care au negociat cu ea si au obtinut un pret mai bun. Si face si la comanda, orice model doriti voi.

Inregistrat
    15.05.2013

Citat Postat de rocsy_2004 Vezi mesajul
    Nu are nimeni de vanzare rochie de mireasa creata de ramona ghita - delicate? O prietena a vazut o rochita pe situl ei care i-a placut foarte mult...
    merci mult!!
    Am vazut ca ai lasat comentariu despre rochii create de Romana, cam la ce pret are ceva ma sofisticate? Multumesc.

Eu sincer nu am vazut nimic ce sa imi atrag atentia in Cluj... preturi imense...
    Am fost la Expo Transilvania la Targul Mireselor, Acolo am incercat o rochioe de la Demetrios.. nu stiu ce linie a fost .. mi-a placut foaaaaarteee mult ... cand a aflat pretur ... sa cad pe spate ... 8000 ron ... bun, am cautat pe net, cine ar puta sa faca asa ceva, foarte multa dantela ... si am gasit in Miercurea Ciuc, Delikates! Recomand! Preturi muuuult mai bune fata de Cluj

Stiti de unde as putea sa comand pantofi de mireasa? Fara toc prea mare (cca 5 cm)

Pagina 43 din 43 PrimulPrimul ... 33414243

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us