Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 34

Subiect: Imparatul Romanilor

Inregistrat
    07.02.2005

Smile Re: Nunta la Imparatul Romanilor

AlbaCaZapada,

Ti-as spune, dar...nici eu nu am habar ...in ianuarie cand s-a dat avansul au fost viitorii mei socri...mi-au spus ce au vorbit...si ca arata foarte bine restaurantull...sutele de taxe...dar altele nu le mai stiu nici eu
    La sfarsitul lunii martie vom merge si noi acasa si vom da o fuga si pe la restaurant sa-l 'revedem'...dar atunci deja stii si tu mai multe... Dar chiar nu iti mai aduci aminte nimic de la botez?
    Meniul eu stiu ca este 150...fara bautura (de fapt asta cu bautura e cam...tricky...in sensul ca meniul nu tre sa fie sub 150...daca vrei pui bautura...daca nu...nu...noi o sa cumparam bautura separat...iar in cei 150 va fii numai mancare...sa se sature toti)...si asa ni s-a spus de anul trecut de cand am rezervat(luna mai)...

Inregistrat
    02.12.2006

Question Fantanita Haiducului sau Imparatul Romanilor?

Hola fetelor Sunt si eu o viitoare miresica de 2008....ufff ca mult mai e pana atunci!!!!

Eu de fel sunt din Sibiu dar stau in Bucuresti cu viitorul meu sotior. Si dupa ce am cautat noi multe localuri pe aici al meu viitor sotior s-a decis sa facem nunta la Sibiu Nu ca nu mi-ar face placere sa fac nunta la Sb dar o sa-mi fie putin mai greu cu organizarea ei si eu sunt putin mai comoda de fel Anyway problema mea este urmatoarea: Am fost si ne-am uitat La Palace, Silva si Imparatul. Mie mi-a placut doar Palace dar noi avem putini invitati si nu vrem sa fim in sala mica Prietenului meu i-a placut foarte mult Imparatul dar pe mine nu m-a prea incantat. Oricum se pare ca ne-au rezervat sala chiar daca avem doar 90 de invitati. Cand am ajuns in Bucuresti m-am uitat pe pagina de net de la Fantanita Haiducului si mi-a placut foarte mult. Am sunat si au spus ca pot sa ne faca rezervarea fara nici o problema. Acum necazul e ca prietenul meu nu prea crede ce vede pe site. Si prea curand nu ajungem la Sibiu. Asa ca am nevoie de parerile voastre. Va rog sa-mi spuneti parerile voastre legate de cele doua localuri. Chiar ma bazez pe voi pt ca eu din pacate nu am fost la nici o nunta in cele 2 locuri.

Va pupicesc si astept raspunsuri de la voi!

P.S. Sibiu rules

Inregistrat
    01.06.2006

Implicit Re: Fantanita Haiducului sau Imparatul Romanilor?

Buna Buburici, vezi ca exista deja un subiect despre Imparatul Romanilor: http://www.miresici.ro/showthread.php?t=884

Despre Fantanita, cateva mentiuni, dar cred ca cel mai important e ca anda_smuf si-a facut de curand nunta acolo, si a pus si ceva poze + un filmulet. Uite aici http://www.miresici.ro/showthread.php?t=390&page=214.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: Fantanita Haiducului sau Imparatul Romanilor?

Si eu am avut nunta la fantanita, poti sa te uiti in pozele mele, cred ca am si cu sala, nu mai stiu ca-s puse demult Noua ne-a placut mult.
    Oricum, dupa ce vine anda din luna de miere sigur pune poze si povesti de la nunta ei, mai "proaspata".

Inregistrat
    26.02.2007

Smile Re: Fantanita Haiducului sau Imparatul Romanilor?

Buburici eu ti-as recomanda cu placere Fantanita. E super elegant si merita!

Inregistrat
    06.03.2007

Implicit Re: Nunta la Imparatul Romanilor

unde drac a disparut topicul de buline albe/negre ca nu mai am unde ma "lauda" cu exprientele tot mai interesante pe care le traiesc la unele restaurante si saloane de nunti ...
    am inceput sezonul 2008 la (all mighty) Imparatul romanilor ...
    dezamagit? DA! ... surprins? NU! ...
    oamenii aia sunt atit de multumiti de grupurile de turisti care le umplu saloanele si camerele de hotel, incit nuntile organizate acolo ramin la mila Domnului ...
    am recunoscut doar doi ospatari din team-ul de anul trecut, restul tinerei dezorientati, setati automat pe raspunsul "Intrebati pe colegul", la orice intrebare adresata
    daca am cerut o masa pe scena pt echipamentul de sunet, mi s-a raspuns nonsalant ca nu au, pt ca au multe grupuri in saloanele celelalte si multi invitati la nunta in cauza ... raminea sa-mi pun aparatura pe jos si sa activez pe parcursul nuntii din pozitia papuasilor ... tre sa ma apuc de yoga
    pina la urma unul din ospatarii mai vechi cu care ma salutam, si-a facut mila si mi-a dat doua carucioare de transportat bauturi si pahare, cu care mi-am facut treaba, chit ca dupa o ora latra sefa la mine ca de ce i-am luat carucioarele si tre sa duca bautura in maini ... in fine, ca la nebuni
    de mincat, nici eu, nici cameramanul si fotograful nu aveam loc la masa asa ca am avut de ales intre claviatura pianului de pe scena, sau bufet suedez pe un platou comun (singurul obiect de vesela care avea loc pe carucioare linga mixer-ul de sunet) din care serveam cu mina, in traditionalul stil "ghetto"-dacic ...
    ma intreb, daca era sa-si aminteasca de noi si la ciorba, cum ne-o serveau? un bol de zama si 3 paie?
    ne-au mai sarit vreo doua feluri de haleala, da' ne-au adus tort!!! ... ca era felia mica si incapeau 3 farfurioare, pe carucior
    servirea mincarurilor a fost pur si simplu haotica, fara sa anunte macar ca pun ceva la bataie acolo pe masa, culminind cu faza tortului cu care au iesit fara sa ma anunte, in mijlocul unei piese rock'n roll cu ringul plin de nuntasi dansind in draci si riscind sa-si rupa ceva in momentul in care brusc au ramas in intuneric absolut ... ce ziceam mai devreme? "ca la nebuni"? am gresit ... a fost ca la nebuni rataciti in Calea Lactee ... God have mercy!
    no further comments.

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de guess_whatever Vezi mesajul
    unde drac a disparut topicul de buline albe/negre ca nu mai am unde ma "lauda" cu exprientele tot mai interesante pe care le traiesc la unele restaurante si saloane de nunti ...
    am inceput sezonul 2008 la (all mighty) Imparatul romanilor ...
    dezamagit? DA! ... surprins? NU! ...
    Vezi ca e iar subiectul ala, nu-l mai cheama "buline etc" ci "restaurante de sb"
    Stiu ca nici anul trecut nu era deloc roz la imparatu' ... naspa rau, dar haioooos

Inregistrat
    08.06.2008

si eu voi avea anl acesta nunta la impaaratul.daca a avut cineva nunta sau a fost invitat..poate isi spune impresiile..multumesc

Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us