Pagina 3 din 221 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 1765

Subiect: Casuta de bani

Inregistrat
    16.05.2006

Implicit

Mam, cred ca esti super emotionata, a inceput numaratoare inversa! Mai spune-mi odata restaurantul unde faceti ca am uitat.
    Superba casuta, sa o stapanesti sanatoasa!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Foarte frumoasa casutza. Felicitari! Din ce a facut-o? Si cat a costat?

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de Pisik06
    Mam, cred ca esti super emotionata, a inceput numaratoare inversa! Mai spune-mi odata restaurantul unde faceti ca am uitat.
    Superba casuta, sa o stapanesti sanatoasa!
    buna pisik06,

noi facem la haiducului, emotii mari nu avem ptr ca mai avem cate ceva de facut si ne ocupa timpul!

multumesc mult ptr casuta! si mie imi place la nebunie! noroc cu ligiaelena!

Inregistrat
    07.02.2005

Exclamation

Citat Postat de ligia
    Foarte frumoasa casutza. Felicitari! Din ce a facut-o? Si cat a costat?
    buna ligia!

e facuta din carton! mi-a facut-o o fata de aici de pe site ligiaelena! si nu a costat mult deloc!!!!!!!!!

Inregistrat
    22.05.2006

Implicit

Eu mi-as dori in loc de casuta pentru bani, un vaporas. Dar eu nu am vazut pe undeva nici macar casute de cumparat; macar i-as fi intrebat daca pot face si un vapor :P E adevarat ca nici nu am prea avut timp de umblat. Daca ma poate ajuta cineva cu vreo idee, va raman vesnic recunoscatoare.
    Multumesc,
    Raluca.

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit

Ceau...
    fetelor vreau si eu casuta, e o idee minunata,stie cineva de unde imi pot si eu cumpara una,adica daca sar putea totusi din Timisoara,sau Bucuresti..
    Sau stiti pe cineva care se ocupa cu asa ceva,si ar fi dispus sa ne construiasca si noua o casuta,sau o barcuta...pt ca nasul meu este antrenor de canotaj si eu am facut 13 ani canotaj si ar fi ceva fain..;((
    Multumesc
    Va pup

Inregistrat
    05.06.2006

Implicit

Asadar... in concluzie de unde se pot cumpara casute pentru bani??? Pe LIPSCANI eu nu am vazut nimik de genul asta!!! Va rog spuneti-mi unde sa caut!!!

Inregistrat
    07.02.2005

Smile

Citat Postat de andradap
    Asadar... in concluzie de unde se pot cumpara casute pentru bani??? Pe LIPSCANI eu nu am vazut nimik de genul asta!!! Va rog spuneti-mi unde sa caut!!!

daca v-a placut casutza mea vb cu ligiaelena, de aici de pe forum, ea mi-a facut-o...

pupici, mam

Pagina 3 din 221 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us