Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 10

Subiect: Rochii pt. mame si soacre

Inregistrat
    20.04.2006

Question Rochii pt. mame si soacre

Buna fetelor! Eu sunt din Bucuresti, dar voi veni la Braila la socrii pentru a alege impreuna hainele si accesoriile. Problema este ca eu nu cunosc deloc orasul, iar iubi al meu a plecat de acolo de 6 ani, asa ca s-au schimbat multe. Cred ca ar ajuta pe toata lumea daca toate am veni cu idei. Eu voi da raportul dupa ce ma intorc de acolo. intre timp chiar am nevoie de ajutorul vostru!

Inregistrat
    16.05.2006

Implicit

si eu sunt f interesata de acest subiect, mai ales ca mama e mai plinuta si mai pretentioasa

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit

Citat Postat de Pisik06
    si eu sunt f interesata de acest subiect, mai ales ca mama e mai plinuta si mai pretentioasa
    Eu am rezolvat-o cu mama. Soacra-mea e mai dificila, pentru ca e destul de plinuta si incapatanata. de aceea am nevoie sa ma duc la sigur la magazine, mai ales ca nu stau decat vineri, sambata si duminica. Asa ca HELP!!!!

Inregistrat
    26.06.2006

Implicit

Fetelor, parerea mea e ca veniti degeaba in Braila. Mai bine mergeti in Galati ca aveti mai multe magazine de unde alege. Mama mea si nasa mea, care sunr din Braila, asa au procedat pentru ca in Braila va pierdeti timpul degeaba. Oricum alegerea va apartine. Bafta multa!

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit

Citat Postat de Giulia2201
    Fetelor, parerea mea e ca veniti degeaba in Braila. Mai bine mergeti in Galati ca aveti mai multe magazine de unde alege. Mama mea si nasa mea, care sunr din Braila, asa au procedat pentru ca in Braila va pierdeti timpul degeaba. Oricum alegerea va apartine. Bafta multa!
    Mersic! Macar nu mai bat orasul degeaba! Dar , oricum, tb. sa gasesc ceva, chiar si in Galati. Asa ca tot voi avea nevoie de ajutor. Saru'mana, oricum!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Eu mi-am luat rochita de cununia civila din Galati, din Micro19 , magazine foarte faine acolo si cu multe rochii ca nu stiai de unde sa alegi!

Inregistrat
    26.06.2006

Implicit

Citat Postat de alinta
    Eu mi-am luat rochita de cununia civila din Galati, din Micro19 , magazine foarte faine acolo si cu multe rochii ca nu stiai de unde sa alegi!
    Mai poti merge si pe Brailei, sunt o multime de magazine, acolo in zona bancilor. In Galati ai de unde alege.

Inregistrat
    14.01.2009

Implicit Re: Rochii pt. mame si soacre

Citat Postat de Giulia2201 Vezi mesajul
    Mai poti merge si pe Brailei, sunt o multime de magazine, acolo in zona bancilor. In Galati ai de unde alege.
    salut,eu sunt din braila si aici la noi la noela style am vazut poze cu nasa, soacre, d-re de onoare,expuse pe pereti de doamna de acolo, interesant este ca nu toate d-nele sunt de marimea44,chiar aratau bine

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us