Pagina 25 din 25 PrimulPrimul ... 15232425
Rezultate de la 193 la 197 din 197

Subiect: Cutit si paleta pentru tortul miresei

Inregistrat
    13.11.2013

Implicit Re: Cutit si paleta pentru tortul miresei

Sincera sa fiu, eu nu vad rostul lor, din moment ce mai toate restaurantele au si cutit si paleta. Le-as lua totusi numai daca sunt din inox (eventual sa le aplic ceva decorativ, in tema nuntii), ca sa ramana in casa
    “Never give in - never, never, never, never, in nothing great or small, large or petty, never give in except to convictions of honor and good sense. Never yield to force; never yield to the apparently overwhelming might of the enemy.” ― Winston Churchill

Inregistrat
    28.09.2014

Eu chiar vroiam sa-mi cumpar pt casa paleta si cutit special de tort.Asa ca o sa le cumpar,le folosesc prima data la nunta si apoi imi raman in casa.

Inregistrat
    15.12.2014

Chiar mă întrebam, gândindu-mă la tort, dacă are rost să cumpărăm noi separat cuțit și paletă. Hmmmm... Trebuie să verificăm la restaurant să vedem ce au.

Inregistrat
    28.01.2013

Nu cred ca sunt necesare. Sigur au la restaurant asa ceva

Inregistrat
    03.01.2015

Nici nu am luat in calcul acest aspect, ma gandesc ca au la restaurant totusi nu este prima nunta pe care o organizeaza.
    Totusi o sa sun maine la ei sa ma asigur sa nu am parte de astfel de surprize

Pagina 25 din 25 PrimulPrimul ... 15232425

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us