Pagina 1 din 44 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 347

Subiect: Stil

Post Stil

cine poate sa-mi zica cate ceva de stil? sau ceva poze?... multumesc!

Inregistrat
    30.01.2008

Implicit Re: restaurant stil

Citat Postat de minunea Vezi mesajul
    cine poate sa-mi zica cate ceva de stil? sau ceva poze?... multumesc!
    Despre Stil n-am auzit decat vorbe de lauda. Totul incepand de la prima inpresie cand intri in sala, meniu, servire impecabile (stiu asta din auzite, nu e propria parere pentru ca nu am fost la nici o nunta la Stil)
    Am fost si am vorbit cu patronul pe cand inca mai cautam sala si astfel stiu ca se cere un avans de 1500 ron, platesti servirea si bucatarii, se percepe o suma daca vrei sa duci tu vinul (nu stiu daca berea si apa poti sa o duci tu sau o ofera ei) , pot sa-ti aranjeze ei sala sau poti sa ti-o aranjezi tu cum doresti. Ofera o camera cadou pentru miri si reducere daca doresti camere pentru invitati. Meniul a zis ca ajunge cu totul undeva la 120 ron desi cei care au facut acolo nunta in 2007 au zis ca au ajuns cu totul la aprox 150 ron.
    Mai stiu ca inca de la inceputul lui Ian erau duse avansuri pentru mai bine de 15 nunti prin urmare daca vrei sa ii alegi pe ei trebuie sa te grabesti

Inregistrat
    18.12.2007

Smile Re: restaurant stil

Citat Postat de adelle Vezi mesajul
    Despre Stil n-am auzit decat vorbe de lauda. Totul incepand de la prima inpresie cand intri in sala, meniu, servire impecabile (stiu asta din auzite, nu e propria parere pentru ca nu am fost la nici o nunta la Stil)
    Am fost si am vorbit cu patronul pe cand inca mai cautam sala si astfel stiu ca se cere un avans de 1500 ron, platesti servirea si bucatarii, se percepe o suma daca vrei sa duci tu vinul (nu stiu daca berea si apa poti sa o duci tu sau o ofera ei) , pot sa-ti aranjeze ei sala sau poti sa ti-o aranjezi tu cum doresti. Ofera o camera cadou pentru miri si reducere daca doresti camere pentru invitati. Meniul a zis ca ajunge cu totul undeva la 120 ron desi cei care au facut acolo nunta in 2007 au zis ca au ajuns cu totul la aprox 150 ron.
    Mai stiu ca inca de la inceputul lui Ian erau duse avansuri pentru mai bine de 15 nunti prin urmare daca vrei sa ii alegi pe ei trebuie sa te grabesti
    eu stiu astea din experienta si sunt perfect deacord.....

Inregistrat
    10.02.2008

Salut! Si eu sunt tot clujeanca de a voastra si nunta tot la Stil o voi face! Din toate restaurantele si localurile pe care le-am vazut, aici mi-a placut cel mai mult din toate punctele de vedere. Noi nu am mai gasit sala pe acest an decat in noiembrie si e tarziu ptr noi pentru ca eu am un examen f important in 9 nov, insa ne-am fixat-o pe 16 mai 2009 Numai cuvinte de lauda pentru Stil si exact ca si denumirea...are stil! Casa de piatra fetelor si numai fericire!

Inregistrat
    10.10.2006

Nu pot decat sa ma bucur pentru voi si sa va felicit pentru alegerea facuta. Va spun din proprie experienta ca nu o sa regretati absolut nimic

Inregistrat
    16.07.2007

multumesc ne-am hotarat ......ramanem la stil.......
    foarte buna alegere!!! felicitari! am avut in 2007 nunta acolo si intradevar e un loc superb.sala mare frumoasa aerisita, terasa...panorama...si despre servire numai cuvinte de lauda! sa ai o nunta frumoasa si casa de piatra!

Inregistrat
    21.01.2007

eu cunosc pe cineva care lucreaza acolo si mi-a zis ca e chiar ok...

Inregistrat
    23.10.2007

nimeni nu mai zice nimic de stil??? ceva poze????
    Stie bella14 ....ea a facut o nunta superba acolo...scrie-i un pm si o sa vezi ca-ti raspunde.
    Foarte frumos, foarte elegant si de bun gust......numai de bine despre Stil si despre nuntile de acolo...

Pagina 1 din 44 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us