Pagina 2 din 467 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 3730

Subiect: Miresici din Hunedoara - discutii despe nunta

Inregistrat
    19.10.2007

Implicit Re: miresici din petrosani??

Citat Postat de luyza Vezi mesajul
    asta e o problema...aveam o tanti super care e coafeza de vreo 30 de ani...dar are mana in ghips si nu stiu daca se reface pana la nunta
    off..iti tin pumnii sa-si revina si sa fie totul oki!!

Inregistrat
    30.09.2007

Citat Postat de dalayla Vezi mesajul
    off..iti tin pumnii sa-si revina si sa fie totul oki!!
    merci pana la urma gasesc eu pe cineva...voi ce ati mai facut?

Inregistrat
    04.11.2007

Implicit Re: Unde sunt miresicile din Deva??????

Chiar , nimeni din Deva fetelor?!

Inregistrat
    04.11.2007

Salut fetelor, eu sunt din Deva dar intru cu voi in discutie, ca se pare ca din Deva nu e nimeni pe aici...Succes la pregatiri, eu mai am 5 saptamani!

Inregistrat
    19.10.2007

Citat Postat de atzunel Vezi mesajul
    Salut fetelor, eu sunt din Deva dar intru cu voi in discutie, ca se pare ca din Deva nu e nimeni pe aici...Succes la pregatiri, eu mai am 5 saptamani!
    bine ai aparut!! ca si asa sunt putine miresici din hundoara!..mai ai f putin,ai gatat cu pregatirile? cum stai??

Inregistrat
    04.11.2007

Citat Postat de dalayla Vezi mesajul
    bine ai aparut!! ca si asa sunt putine miresici din hundoara!..mai ai f putin,ai gatat cu pregatirile? cum stai??
    Scuza-ma te rog dar asteptam sa-mi vina pe mail cand primesc raspuns si am asteptat degeaba... Stau foarte ok cu pregatirile, mai avem de cumparat tuica in rest mai trebuie sa ma hotarasc unde fac bucjetele, unde cazez invitaii si astept confirmari. Nu sunt o mireasa stresata, inca.... Voi cum stati?

Inregistrat
    05.10.2007

Apoi daca tot m-am bagat la voi ardelencele daca imi da ti voie sa vorbesc cu voi caci o sa fiu si eu corcitura eu pot zice ma mai am 4 luni dar sunt super stresata de abia azi am gasit nasi dar nu stiu sigur daca zic ca ne cununa pana in ziua nuntzii,nu am cumparat rochia....

Inregistrat
    19.10.2007

Citat Postat de atzunel Vezi mesajul
    Scuza-ma te rog dar asteptam sa-mi vina pe mail cand primesc raspuns si am asteptat degeaba... Stau foarte ok cu pregatirile, mai avem de cumparat tuica in rest mai trebuie sa ma hotarasc unde fac bucjetele, unde cazez invitaii si astept confirmari. Nu sunt o mireasa stresata, inca.... Voi cum stati?
    pai iti vine pe mail doar cand primesti mesaj privat!..pai mai ai f putine de facut..oricum esti pe aproape..eu nu prea am mai facut mare lucru,am cumandat cateva chestii si astept sa-mi ajunga si nu mai am rabdare!

Pagina 2 din 467 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us