Pagina 79 din 79 PrimulPrimul ... 2969777879
Rezultate de la 625 la 632 din 632

Subiect: Alte accesorii (voaluri, cape, bijuterii, dresuri, etc.) in Constanta

Inregistrat
    16.09.2012

Implicit Re: Alte accesorii (voaluri, cape, bijuterii, dresuri, etc.) in Constanta

Citat Postat de Talida1983 Vezi mesajul
    In Piata Tomis 3 la etaj unde este magazinul Biancai Dragusanu (Bonsay) este un hol cu 5-6 standuri:un plafar, o croitorie si vreo 2 de haine plus unul cu tot felul de maruntisuri pentru impodobit, impachetat, ornat, cu muuulte lucruri mai ieftine ca in oras (de exemplu tul cu 2 lei metrul) funde, pahare de miri, marturii etc. Nu sunt cine stie ce, dar merita incercat Succes!

A...super. Eu oricum stau destul de aproape de tomis 3. O sa trec pe acolo sa vad ce pot sa imi aleg. Avand in vedere ca nunta mea o sa fie in mijlocul verii, m-am gandit ca este inutil sa imi aleg aranjamente de masina din flori...o sa se ofileasca in 30 de minute daca masinile sunt parcate in soare..

Inregistrat
    16.09.2012

Implicit Re: Alte accesorii (voaluri, cape, bijuterii, dresuri, etc.) in Constanta

Citat Postat de ella_ela80 Vezi mesajul
    Gasesti la magazinele din Piata Grivitei, cum vi de pe Stefan cel Mare , dinspre Tomis Mall, faci dreapta si imediat pe stanga sunt galeriile....si cum intri pe stanga, e un magazin cu accesorii ptr nunta, acolo avea ptr masini, era un set la 150 ron si cuprindea o funda mare ptr masina miresei si 20 de funde mici, separat fundele mici erau 3.5 ron /buc...nu erau cine stie ce....dar acum depinde dupa buget....decat deloc...e o varianta....
    De curiozitate, cat iti ia firma cu care colaborezi?

O sa trec si pe acolo sa vad cum arata fundele.
    Duminica asta ma intalnesc cu o fata de la firma cu care am decis sa colaborez. Din cate am discutat cu ea, preturile sunt destul de ok. Revin dupa duminica cu mai multe detalii despre preturi..

Mai bn cumperi tull de la Histria la metru sau de la magazinul din Tomis 3 de la etaj care este tot al lor si-ti faci singura fundele si pt prima masina si funde mici pt restul. De 150 lei le faci pe toate. Eu asa voi proceda ;)
    "Fi mai mult decat pari...!!!"

Inregistrat
    16.11.2009

Citat Postat de zorzonica Vezi mesajul
    Eu am avut pantofi decupati in fata si am purtat ciorapi cu adeziv. A fost bine, mai ales pentru ca pe sub rochia de mireasa risti sa transpiri destul de mult si nu e prea placut daca ai piciorul gol. Insa la sandale nici eu nu as fi purtat dresuri sau ciorapi.

si eu am pantofi decupati in fata (am atasat poza) si nu stiu daca sa-mi iau dres sau nu..nu cred ca s-ar vedea bine..voi ce ziceti?
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    18.12.2012

Fetelor, recomandati-mi si mie unde sa merg sa caut voaluri frumoase mie imi trebuie o culoare mai aiurea, nici alb, nici ivoire, e un off-white. M-ar interesa niste magazine unde sa aiba mai multe modele.

Multumesc

Inregistrat
    19.09.2012

Citat Postat de andreiutzaca Vezi mesajul
    si eu am pantofi decupati in fata (am atasat poza) si nu stiu daca sa-mi iau dres sau nu..nu cred ca s-ar vedea bine..voi ce ziceti?
    Daca vrei neaparat dress sunt modele decupate la degete culoarea nud .Nu cred ca ar merge albi.Eu nu as mai purta la pantofii tai dar tu stii mai bine ce vrei si ce ti se potriveste.

Inregistrat
    17.10.2012

Cine imi poate spune la cat ajunge gramul de aur pt verighete in constanta?in tulcea e 179 si voiam sa stiu cat este acolo,sa vad dc se merita drumul pana la cta

Inregistrat
    09.01.2014

Ce parere aveti de flori in par in loc de voal?

Pagina 79 din 79 PrimulPrimul ... 2969777879

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us