Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 97

Subiect: gatitul miresei "la bloc"

Cool gatitul miresei "la bloc"

Salutare!

Am si eu o dilema. In momentul gatitului miresei, trebuie nasa sa-mi rupa colacul, eu il arunc in 4 zari, si dupa se face o hora. Corect?
    Ei, problema mea e urmatoarea: nu prea as face asa ceva in fatza blocului. N-am chef sa fac spectacol sa iasa vecinii. Iar in casa nu am vazut pe nicaieri sa se rupa colacul si sa se faca hora.
    Sincer cred ca o sa fac in casa (sufragerie), decat sa fac show afara.
    Voi cum ati procedat?

Inregistrat
    05.02.2007

Implicit Re: gatitul miresei "la bloc"

Citat Postat de ceatza05 Vezi mesajul
    Salutare!

Am si eu o dilema. In momentul gatitului miresei, trebuie nasa sa-mi rupa colacul, eu il arunc in 4 zari, si dupa se face o hora. Corect?
    Ei, problema mea e urmatoarea: nu prea as face asa ceva in fatza blocului. N-am chef sa fac spectacol sa iasa vecinii. Iar in casa nu am vazut pe nicaieri sa se rupa colacul si sa se faca hora.
    Voi cum ati procedat?
    Bine, sunt lucruri pe care vrei le pastrezi daca nu, nu. Pana la urma, faci ceea e te face fericita. Au fost miresici care intr-adevar, au rupt colacul in casa, iar daca spatiul iti permite poti face si hora tot in casa.... bine, daca tii neaparat la hora. Multa bafta!

Salutare!

Voi cum ati procedat?

buna... si o prietena de-a mea a rupt colacul(si l-a aruncat in ''4 zari'')in sufragerie.tu faci cum crezi ca e mai bine

Inregistrat
    01.03.2007

Dar nu se poate rupe turta fara hora??????

Salutare!

Voi cum ati procedat?
    Am vazut si eu nunta unei prietene, care a rupt turta si a facuthora in casa, ca sa nu mai faca prea mult show pt vecini.

Inregistrat
    10.04.2007

Citat Postat de Yonika Vezi mesajul
    Am vazut si eu nunta unei prietene, care a rupt turta si a facuthora in casa, ca sa nu mai faca prea mult show pt vecini.

Cred ca asa voi proceda si eu ... cit priveste hora ... ma mai gindesc

Citat Postat de mikutza Vezi mesajul
    Cred ca asa voi proceda si eu ... cit priveste hora ... ma mai gindesc
    Eu stau la casa, in Iasi!

Inregistrat
    10.04.2007

Citat Postat de Yonika Vezi mesajul
    Eu stau la casa, in Iasi!

Te-ai scos!

Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us