Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567
Rezultate de la 49 la 52 din 52

Subiect: Nunta pe plaja - restaurante

Implicit Re: Nunta pe plaja - restaurante

Fetelor, tocmai am semnat contract cu On Plonge Jr. pt 15 septembrie 2012. Am deschis un subiect nou de discutie pt restaurant .

Inregistrat
    27.04.2012

Buna fetele!

As vrea sa fac nunta cam in 2 luni...si as vrea undeva intr-o gradina cu multe flori si verdeata...eventual un restaurant la mare care are o gradina ...si are si un mic restaurant ( restaurantul as vrea sa fie pentru ca vreau sa am ring de dans si salon frumos noaptea...dar ziua as vrea sa fie afara ceremonia si petrecerea....)...daca ar putea sa fie la mare ar fi ideal...dar varinta cu gradina chiar as vrea sa fie...varianta cu cortul nu prea ma incanta...numarul de persoane este mic...in jur de 20-25....ceva sugestii despre o astfel de locatie?

Multumesc!

Inregistrat
    29.09.2009

http://www.miresici.ro/forum/album.php?albumid=1708 gociman din mamaia se potriveste oarecum cerintelor tale.

Citat Postat de pam5000 Vezi mesajul
    aaaa......... cortul de la blue events il stiu din auzite... uite dc tot ma invart pana acolo o sa trec si pe la cort sa-l vad live
    despre azur am mai intrebat si eu si mi-au zis ca-i cam intunecos... rau ... dar cel mai bine e cand vezi cu ochii tai

sa nu cumva sa va duceti la cei de la blue events si cortul lor de pe plaja pentru ca sunt niste escroci si niste mincinosi. mie mi-au stricat nunta si nu sunt singura care a patit-o! nu au bani si escrocheaza pe toata lumea fara rusine. dau impresia ca sunt profesionisti si seriosi, dar nu fac decat sa iti spuna ce vrei sa auzi si la sfarsit isi bat joc de toata lumea. nu vreau sa mai pateasca nimeni ce am patit eu..
    daca vreti mai multe detalii puteti sa imi trimiteti mesaj privat si va povestesc tot

Spune-mi te rog ce ai patit, sunt tare curioasa..daca nu aici, in PV

Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us