Pagina 2 din 23 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 183

Subiect: Serafin 2

Inregistrat
    09.02.2008

Smile restaurant serafin 2

buna drage miresici,am si eu nunta in august la serafin 2 si as vrea sa stiu cat ajunge ospatarii si bucatarii,si cam cati ne vor baga?daca stie cineva va rog din suflet astept rapuns

Inregistrat
    21.01.2008

Implicit Re: restaurant serafin 2

buna, si eu am nunta acolo in sptembrie. mie mi-a spus ca ospatari ii platesc pe fiecare cu pretul unui meniu. de bucatari nu stiu nimic.

Inregistrat
    09.02.2008

Smile Re: restaurant serafin 2

buna,iti multumesc pentru raspuns dar nu inteleg......adica daca meniul va fii 150 lei atat dam si la ospatari?si ti-a zis si cati iti ca baga atunci?depinde de cati invitati ai nu?

Inregistrat
    21.01.2008

Implicit Re: restaurant serafin 2

da, exact. Mi-a spus ca voi plati ospatarii in functie de cat va fi meniul pe care il aleg pentru invitati. Iar in cea ce priveste numarul lor, noi stabilim cati ospatari vrem. In principiu la 80 de persoane merg 4 ospatari, ni s-a spus, dar putem avea mai multi sau mai putini, in functie de preferinte... Cam asta e tot ce stiu de ospatari... Tu cati invitati vei avea? Cu aproximatie... Si cati ospatari vrei sa ai? La 80 de persoane mi-a spus ca sunt 1 bucatar si 2 ajutoare... Tie ti-a spus la fel?

Inregistrat
    09.02.2008

buna,multumesc frumos ptr raspuns,eu am facut contractul cu ei din august 2007 si nu am vb despre ospatari si bucatari mi-a spus ca inainte cu 2 saptamani de nunta o sa vb despre meniu si alte chestii.eu in contract mi-am trecut 100 de persoane. deciiiii..........nu am vb prea multe cu ei.

Inregistrat
    22.10.2007

Citat Postat de ana_anutza Vezi mesajul
    buna,multumesc frumos ptr raspuns,eu am facut contractul cu ei din august 2007 si nu am vb despre ospatari si bucatari mi-a spus ca inainte cu 2 saptamani de nunta o sa vb despre meniu si alte chestii.eu in contract mi-am trecut 100 de persoane. deciiiii..........nu am vb prea multe cu ei.
    buna ..si eu am tot la serafin 2 pe 5 iul .dar de ce ti-au trecut 100 pers? asa ai spus tu ca ai ? ca la mine m-au intrebat cate pers avem dar oricum minim e 80 ( ai sus sau jos nunta ( ca am inteles ca s-a deschis si sus acum.

Inregistrat
    22.10.2007

Implicit Re: restaurant Serafin 2

Citat Postat de ana_anutza Vezi mesajul
    buna ma numesc ana si eu am nunta tot la serafin 2 si am facut contractul cu ei in august 2007 pe 21 cred,dar mie mi s-a spus ca meniul vca fi pana in 120 lei.tu cand ai facut contractul cu ei?daca imi poti raspunde astept mesajul tau
    pai in septembrie am fost sa inchiriez ....mie asa mi-au spus ca cam in jur de 150 ....dar tu cand ai fost ? tie ti-au trecut pe contract pretul meniului?

Inregistrat
    09.02.2008

buna drage miresici,multumesc frumos pentru raspunsuri,si in legatura cu invitatii asa am vrut eu sa trec 100 de persoane adica 50 de perechi,si eu fac la sala de jos nunta tu la care vei face sus sau tot acolo unde fac si eu?

Pagina 2 din 23 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us