Pagina 2 din 355 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 2840

Subiect: "Accesoriile" casei

Inregistrat
    04.03.2007

Implicit Re: Ce ne-am mai luat prin casa?

Eu mi-am luat geam termopan - si azi am facut reclamatie la opc impotriva societatii care mi-a montat geamul.

Apoi, sapt asta cumpar mobila din pal, caci cea din lemn masiv, e prea..."masiva" pentru camerele noastre micute. Asa ca......ne rugam sa nu se dezmembreze patul.

a, si desi nu am zugravit si nu am cumparat mobila, am cumparat vaze micute, lumanari si nisip in ton cu viitoarea nuanta a camerei . sotul meu e uimit de viziunea mea... .

Inregistrat
    21.05.2007

eu am fost in europa duminica si mi-am luat o minifantana arteziana care scoate abur si are mai multe culori.si am luat si ulei ca sa pun in apa sa miroasa frumos.

Inregistrat
    20.01.2007

De cand cu viziunea suedeza intrata la noi pe piata, ne-am luat si noi (ultimele chiar in weekendul trecut) tot felul de cutii si cutiute, si alte recipiente care se pun prin dulap cu scopul de a depozita chilotei, ciorapei si alte prostioare . Am inceput sa avem o placere nebuna pentru chestii d-astea.
    Apropos de ce ziceati cu socrii, pentru mine casa a venit cu bunica (a lui ) inclusa, si temporar cu un pisoi inclus . Dar ca sa fiu "on topic" cu "ce-am mai dat afara din casa", bunica e de ieri temporar la spital (doar pt analize de rutina, nimic grav, nu va speriati), asa ca mai nou ne-am luat in casa...un pic de liniste si niste chef de...stat pe acasa

Inregistrat
    06.02.2007

2 scaune pliante bleu tare dragute

Inregistrat
    09.01.2007

Citat Postat de enona3006 Vezi mesajul
    De cand cu viziunea suedeza intrata la noi pe piata, ne-am luat si noi (ultimele chiar in weekendul trecut) tot felul de cutii si cutiute, si alte recipiente care se pun prin dulap cu scopul de a depozita chilotei, ciorapei si alte prostioare . Am inceput sa avem o placere nebuna pentru chestii d-astea.
    Apropos de ce ziceati cu socrii, pentru mine casa a venit cu bunica (a lui ) inclusa, si temporar cu un pisoi inclus . Dar ca sa fiu "on topic" cu "ce-am mai dat afara din casa", bunica e de ieri temporar la spital (doar pt analize de rutina, nimic grav, nu va speriati), asa ca mai nou ne-am luat in casa...un pic de liniste si niste chef de...stat pe acasa

te inteleg perfect, sora mea a locuit cu bunica noatra vreo 3-4 luni dupa care s-a mutat pentru ca nu mai suporta sa stea in aceeasi casa cu ea.............o striga din 5 in 5 minute pentru tot felul de prostii............sora mea a nascut un baietel si s-a mutat cu chirie dar are liniste!!!!!!
    nu spun ca si acum o suna sa se duca sa-i faca nu stiu ce cumparaturi, curatenie, etc. ( dar are o scuza acum bebele )

Inregistrat
    28.05.2006

Eu am luat o super masina de calcat, un uscator de par si o placa de intins parul Total costuri : 410 ron
    Am fost chiar cuminte dupa spusele alui meu

Inregistrat
    28.05.2006

Citat Postat de roa_med Vezi mesajul
    2 scaune pliante bleu tare dragute
    Pe care ti-ai pozat sandalele de nunta, hai ca te-am prins

Citat Postat de lavinuta Vezi mesajul
    te inteleg perfect, sora mea a locuit cu bunica noatra vreo 3-4 luni dupa care s-a mutat pentru ca nu mai suporta sa stea in aceeasi casa cu ea.............o striga din 5 in 5 minute pentru tot felul de prostii............sora mea a nascut un baietel si s-a mutat cu chirie dar are liniste!!!!!!
    nu spun ca si acum o suna sa se duca sa-i faca nu stiu ce cumparaturi, curatenie, etc. ( dar are o scuza acum bebele )

bun si cat are bunica...ce nu se poate misca aaa ????
    Sa traiesti frumos este tot ceea ce poti face ptr tine ca om .

Pagina 2 din 355 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us