Pagina 355 din 355 PrimulPrimul ... 255305345353354355
Rezultate de la 2.833 la 2.840 din 2840

Subiect: "Accesoriile" casei

Implicit Re: "Accesoriile" casei

Citat Postat de gianina_n_is Vezi mesajul
    Pe ce site ai gasit? M-ar interesa si pe mine. Vazusem la un moment dat prin Kaufland, dar era vreo 100 de lei parca...
    dadamart
    dar am sunat la ei si nu au raspuns azi

Inregistrat
    07.10.2012

Nu stiu cum se face ca mereu o plimbare prin Ikea imi lasa numai idei si idei ..si idei. Sunt atat de creativi incat orice camera , orice spatiu facut de ei imi place de moor.Sa nu mai zic de accesorii sunt geniale si creative ..insa pb este urmatoarea: merita banii sau produsele se cam uzeaza repesor ( dulap, paturi etc..)

Inregistrat
    07.10.2012

Citat Postat de Butterfly87 Vezi mesajul
    fetelor
    unde gasesc si eu ceva asemanator de intins rufele dar care sa fie pe scripeti ..eu avand un geam pe care ma pot intinde sa pun rufele afara.. nu am balcaon..le-as pune din casa...
    la Metro am vazut

Inregistrat
    25.10.2009

Citat Postat de eleena Vezi mesajul
    Nu stiu cum se face ca mereu o plimbare prin Ikea imi lasa numai idei si idei ..si idei. Sunt atat de creativi incat orice camera , orice spatiu facut de ei imi place de moor.Sa nu mai zic de accesorii sunt geniale si creative ..insa pb este urmatoarea: merita banii sau produsele se cam uzeaza repesor ( dulap, paturi etc..)
    Mie imi plac foarte mult accesoriile si ideile de la ikea si unele chiar rezista bine si sunt foarte practice.

"Everything you do is based on the choices you make. It’s not your parents, your past relationships, your job, the economy, the weather, an argument, or your age that is to blame. You and only you are responsible for every decision and choice you make. Period!"

ce accesorii pt o baie micuta se preteaza? cu tema marina?
    ca merg la mare si vreau sa cumpar de acolo..dar nu vreau nici sa incarc baia
    ma gandeam la un tablou micut...suport pt periute am deja de anul trecut
    mi-ar placea sa gasesc ceva delfinasi sau scoici sa fie cu banda dubla adeziva cum am gasit buburuze prin magazine..dar nu stiu daca gasesc
    ca asa am luat scoici anul trecut dar nu stateau lipite pe cosulete
    alte idei de cum sa lipesc scoicile?

Citat Postat de Butterfly87 Vezi mesajul
    ce accesorii pt o baie micuta se preteaza? cu tema marina?
    ca merg la mare si vreau sa cumpar de acolo..dar nu vreau nici sa incarc baia
    ma gandeam la un tablou micut...suport pt periute am deja de anul trecut
    mi-ar placea sa gasesc ceva delfinasi sau scoici sa fie cu banda dubla adeziva cum am gasit buburuze prin magazine..dar nu stiu daca gasesc
    ca asa am luat scoici anul trecut dar nu stateau lipite pe cosulete
    alte idei de cum sa lipesc scoicile?
    tablou? in baie? asta nu am mai auzit. poate un ceas de perete, ca nu intarzii cu machiatul si coafatul

Citat Postat de alinatoma2011 Vezi mesajul
    tablou? in baie? asta nu am mai auzit. poate un ceas de perete, ca nu intarzii cu machiatul si coafatul
    nu tocmai tablou...uite ceva de genul
    Imagini atasate Imagini atasate

n-am mai vazut asemenea tabliu sau cum s-o numi, dar cred ca mi-ar placea unul in baie

Pagina 355 din 355 PrimulPrimul ... 255305345353354355

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us