Pagina 40 din 40 PrimulPrimul ... 30383940
Rezultate de la 313 la 320 din 320

Subiect: Marturii in Constanta

Inregistrat
    30.09.2008

Implicit Re: Marturii in Constanta

Acestea sunt marturiile care le-am facut noi. Sticlutele sunt luate de la fabrica de vin de la Murfatlar si etichetele sunt facute si puse de noi (luat autocolant de la librarii si scos la imprimanta cu poze si textul respectiv). La fel si borcanasele de miere, sunt cumparate si aranjate de noi.
    Imagini atasate Imagini atasate

vand rochita mireasa rose-marie

Inregistrat
    09.06.2009

Citat Postat de nikoletta Vezi mesajul
    Acestea sunt marturiile care le-am facut noi. Sticlutele sunt luate de la fabrica de vin de la Murfatlar si etichetele sunt facute si puse de noi (luat autocolant de la librarii si scos la imprimanta cu poze si textul respectiv). La fel si borcanasele de miere, sunt cumparate si aranjate de noi.

Felicitari pt marturii, sunt foarte frumoase, dar presupun ca a fost si bataie de cap! Eu nu vreau sa ma complic, iau sticlute deja umplute, si le pun fundita! o sa le iau cred, de la distribuitorii de bauturi, pt ca sunt mult mai ieftine decat prin hipermarketuri!

Inregistrat
    30.09.2008

Citat Postat de elyza_88 Vezi mesajul
    Felicitari pt marturii, sunt foarte frumoase, dar presupun ca a fost si bataie de cap! Eu nu vreau sa ma complic, iau sticlute deja umplute, si le pun fundita! o sa le iau cred, de la distribuitorii de bauturi, pt ca sunt mult mai ieftine decat prin hipermarketuri!
    Sticlutele erau pline. Era vin de Murfatlar direct de la ei. Aveau mai multe tipuri de vinuri atunci. Noi am pus eticheta si fundita.

Inregistrat
    09.06.2009

Sticlutele erau pline. Era vin de Murfatlar direct de la ei. Aveau mai multe tipuri de vinuri atunci. Noi am pus eticheta si fundita.

AAAAA, atunci este mai mult decat perfect, asa vreau si eu!!!

Inregistrat
    07.04.2011

Poti sa-mi spui te rog cat costa sticlutele astea de vin?

Inregistrat
    30.09.2008

Citat Postat de ANDREEA_2012 Vezi mesajul
    Poti sa-mi spui te rog cat costa sticlutele astea de vin?
    In 2009 cand am facut noi nunta, sticlutele de premiat, cumparate de noi si cele mai ieftine, erau in jur de 2 lei, dar aveau si mai scumpe, vin conu alecu, dar pentru marturii am considerat ca nu e cazul de scumpeturi.

Inregistrat
    31.08.2011

Foarte frumoase marturiile voastre!!! De la voi m-am inspirat si eu cu sticlutele de vin, si mi-ar fi placut tare mult sa punem si borcanase cu miere, dar ne-ar ajunge prea mult. Sticlutele cu vin, cele mai ieftine, le-am vazut la 4 lei in magazinele Murfatlar.

Inregistrat
    23.12.2006

Fetelor, ati vazut marturii clepsidre? Mi-as dori f mult. Mi-a spus o fosta mireasa ca a luat mai de mult de la standul acela din carrefour cu invitatii si marturii, care acum nu mai este.

Pagina 40 din 40 PrimulPrimul ... 30383940

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us