Pagina 2 din 106 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 844

Subiect: Intarcatul

Inregistrat
    19.12.2006

Implicit Re: Intarcatul

fetele help ANdrei nu mai vrea tzatzica sub nici o forma , iar pe mine ma dor sanii de mor , ii am umflatzi ce sa fac? exista vreo pastila ceva ? ca daca ma mulg imi vine laptic in continuare

Inregistrat
    10.07.2006

Citat Postat de kestiutza Vezi mesajul
    fetele help ANdrei nu mai vrea tzatzica sub nici o forma , iar pe mine ma dor sanii de mor , ii am umflatzi ce sa fac? exista vreo pastila ceva ? ca daca ma mulg imi vine laptic in continuare
    Pastilele se numesc BROCRIPTIN se dau cu reteta numai, dar sunt foarte pacatoase, mie mi-a fost rau de la ele, insa m-au ajutat, au oprit lactatia. Pentru umflarea sinilor si durere frunze de varza sau daca ai de unde USTI DE LA BORS sunt sfinte. Adica taritele alea din bors. si stai cu ei strinsi. Eu am tras-o 3 saptamini.

Inregistrat
    26.10.2007

Citat Postat de fly77 Vezi mesajul
    Pastilele se numesc BROCRIPTIN se dau cu reteta numai, dar sunt foarte pacatoase, mie mi-a fost rau de la ele, insa m-au ajutat, au oprit lactatia. Pentru umflarea sinilor si durere frunze de varza sau daca ai de unde USTI DE LA BORS sunt sfinte. Adica taritele alea din bors. si stai cu ei strinsi. Eu am tras-o 3 saptamini.
    Pai daca iei pastile cand se opreste lactatia? Cum adica ai tras trei saptamani??? Vreau si eu sa-l intarc si mie groaza. Pastilele ti le-a prescris medicul ginecolog? Rog mamicile care au intarcat bebei sa ne dea ceva sfaturi. Cum ati procedat? A fost greu? Cat dureaza procesul intarcarii? Va rooooog.

Inregistrat
    26.10.2007

Chiar nu-mi vine sa cred. N-a intarcat nimeni pe aicea???????? Dar si cand om incepe nu ne mai terminam

Inregistrat
    19.12.2006

Citat Postat de getuta81 Vezi mesajul
    Chiar nu-mi vine sa cred. N-a intarcat nimeni pe aicea???????? Dar si cand om incepe nu ne mai terminam
    eu l'am intzarcat pe Andrei, am suportat durerile au trecut de la sine fara sa pun nimic, fara sa iau vreo pastila

Inregistrat
    26.10.2007

Citat Postat de kestiutza Vezi mesajul
    eu l'am intzarcat pe Andrei, am suportat durerile au trecut de la sine fara sa pun nimic, fara sa iau vreo pastila
    Cum? Da-mi ceva amanunte, te rog..........

Inregistrat
    19.12.2006

Citat Postat de getuta81 Vezi mesajul
    Cum? Da-mi ceva amanunte, te rog..........
    De pe la 4 luni Andrei nu a mai vrut sa pape tzatzica ziua , ma chinuiam il adormeam dupa aia ii bagam tzatzica in gura shi papa, cam la 6 luni nu a mai vrut deloc , la inceput m'au durut vreo 3 zile , apoi gata , cred ca mai exista putzin lapte in sani

Inregistrat
    02.02.2007

De vreo 2 sapt bubu al meu nu mai vrea tatica, precizez ca papam de o perioada numai dimineata si seara iar acum nu mai vroia cu nici un chip. Papa 5 -10 min si apoi nu mai vroia , daca ii dadeam lapte praf manca, dupa o sapt nu a mai vrut deloc. Acest fapt m-a pus pe ganduri asa ca am facut un test de sarcina care a iesit pozitiv. Deci cred ca lapticul si-a schimbat gustul si nu ii mai place. Nu ma dor sanii si nu am luat nici pastile, laptic cred ca mai e. Vlad are aproape 10 luni.

Pagina 2 din 106 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us