Pagina 2 din 82 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 654

Subiect: Accesoriile de zi cu zi

Inregistrat
    26.01.2007

Implicit Re: Posete, genti.....

Eu am o geanta neagra,una maro si una sport.Cea sport este cumparata din Viena si scrie Mustang pe ea,am dat 15 euro si o am de 2 ani,inca mai este buna.Celelalte 2 sunt de la Musette si sunt de calitate,n-am avut probleme cu ele.Am dat ceva bani,dar merita.Poti astepta reducerile care sunt destul de mari... Si mai am o gentuta miiiiiica pt tinuta de seara pe care am luat-o de la Dada cu 90 lei,tot la reducere.Poti sa-ti iei lucruri bune si de calitate in perioada reducerilor.Si decat sa dai banii aiurea pe un lucru ieftin mai bine iti iei unul mai scump dar rezistent."Sunt prea sarac ca sa cumpar ceva ieftin!"

Vlad si Sophia

Inregistrat
    23.01.2007

si-a luat cineva genti de la comart? eu am vazut un model frumos la ei (material textil cu ceva piele pe ici pe colo - 300 ron).... foarte dragut! mi-a ramas gandul la el... dar sunt curioasa cum sunt cusute, captusite etc... cat sunt de rezistente, cum se comporta in timp... who knows?
    Nasica de 2010

Inregistrat
    26.01.2007

Citat Postat de Andreea_O Vezi mesajul
    si-a luat cineva genti de la comart? eu am vazut un model frumos la ei (material textil cu ceva piele pe ici pe colo - 300 ron).... foarte dragut! mi-a ramas gandul la el... dar sunt curioasa cum sunt cusute, captusite etc... cat sunt de rezistente, cum se comporta in timp... who knows?
    Din cate am vazut eu ei sunt specializati pe incaltaminte.La banii aia poti sa-ti iei ceva de la Musette sau sa mergi acolo si sa compari calitatea:te uiti la fermoar,la cum se inchide,la cusaturi....Bafta!

Vlad si Sophia

Inregistrat
    20.09.2006

Citat Postat de Jasmine Vezi mesajul
    Eu am o geanta neagra,una maro si una sport.Cea sport este cumparata din Viena si scrie Mustang pe ea,am dat 15 euro si o am de 2 ani,inca mai este buna.Celelalte 2 sunt de la Musette si sunt de calitate,n-am avut probleme cu ele.Am dat ceva bani,dar merita.Poti astepta reducerile care sunt destul de mari... Si mai am o gentuta miiiiiica pt tinuta de seara pe care am luat-o de la Dada cu 90 lei,tot la reducere.Poti sa-ti iei lucruri bune si de calitate in perioada reducerilor.Si decat sa dai banii aiurea pe un lucru ieftin mai bine iti iei unul mai scump dar rezistent."Sunt prea sarac ca sa cumpar ceva ieftin!"
    Ai dreptate, dau si eu pe o geanta 100-150 ron, dar 500 e prea de tot pt mine. In zalau din pacate nu am de unde sa imi i-au nimic de firma, mai ales la reduceri, iar in Cj nu merg asa des la cumparaturi si mai ales ca numai nu reusesc sa ajung acolo in perioada reduecrilor...Si eu am genti si de 2 ani, care arata f bine. Intotdeauna caut sa fie captusite bine si cusaturile sa fie bune
    Imi si imaginez subiectul asta plin cu poze cu "arsenalul" de genti al fiecarei miresici Eu nici nu stiu cate am. Nu le-am numarat niciodata si nici nu mi le-am adus toate de la mama, cele de vara au ramas mai toate la ea Si asa nu am unde sa le tin, dar sa le mai aduc si acelea

Inregistrat
    23.01.2007

Citat Postat de Jasmine Vezi mesajul
    Din cate am vazut eu ei sunt specializati pe incaltaminte.La banii aia poti sa-ti iei ceva de la Musette sau sa mergi acolo si sa compari calitatea:te uiti la fermoar,la cum se inchide,la cusaturi....Bafta!

da, fac incaltaminte, dar si genti.... o voi studia in amanunt, dar eram curioasa daca si-a luat cineva geanta de la ei.
    despre gentile de la musette am mai auzit numai de bine, dar pana acum n-am reusit sa-mi iau de la ei... i-am pandit la reduceri, dar gentile erau intre 400-600 ron. reducerile erau cam de 10 %.... oricum, n-am prins niciun model care sa ma puna pe ganduri, ca altfel insistam eu!
    Nasica de 2010

Inregistrat
    28.07.2006

posetele mele (o parte).... ce am reusit asa pe fuga sa pozez

in ordine: musette, tina r, polo garaje, pinko, ck, tina r, no name si no name
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    14.09.2006

Si eu sunt innebunita dupa genti si pantofi, am sa fac si eu o poza gentilor pe care le am, ideea este ca ma plictisesc repede de ele, imi iau altele, apoi revin la cele pe care le aveam.Asa patesc mereu, imi plac gentile mari, ca sa pot sa bag in ele tot ce am nevoie.

BREBENEL & BREBENICA

Inregistrat
    23.01.2007

Citat Postat de alecsa Vezi mesajul
    posetele mele (o parte).... ce am reusit asa pe fuga sa pozez

in ordine: musette, tina r, polo garaje, pinko, ck, tina r, no name si no name

prima este superba!!! imi plac si celelalte, dar prima e....
    Nasica de 2010

Pagina 2 din 82 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us