Pagina 3 din 82 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 654

Subiect: Accesoriile de zi cu zi

Implicit Re: Posete, genti.....

pe ultima geanta am dat 292 RON, nu stiu de ce firma e, nu e cunoscuta, dar important este ca-i de piele si rezistenta.
    asta-vara mi-am luat din cora o geanta verde din material textil, pe care am dat vreo 30 RON, dar e f rezistenta. numai ca o pot asorta doar cu tinute sport.
    The meeting of two personalities is like the contact of two chemical substances: if there is any reaction, both are transformed.

Inregistrat
    29.11.2006

Citat Postat de alecsa Vezi mesajul
    posetele mele (o parte).... ce am reusit asa pe fuga sa pozez

in ordine: musette, tina r, polo garaje, pinko, ck, tina r, no name si no name

sunt foarte frumoase. imi plac toate.

Tasha nu esti singura care gandeste asa si eu tot in genul asta sunt , prefer ceva bun de piele si calitate cateva bucati , nu neaparat ceva de nume dar prefer de calitate , iar vara am cateva de material textil colorate haioase , oricum nu am multe genti , iar pantofii mei cam toti sunt de piele ca si gentile am cativa de ani de zile
    Citat Postat de tasha Vezi mesajul
    Recunosc, atunci cind vine vorba de incaltaminte si genti am o bubaaaaaaa imensa
    Pot sa imi iau un costum care sa coste 1.5 mil tot, dar geanta va fi sigur de top, iar pantoful la fel. Asta mi-a bagat bunica mea in cap: mama, rochia poate sa fie cit de ieftina, daca iti pui un pantof scump si o geanta la fel, ai rezolvat tinuta
    Prefer sa am o geanta sau doua (acum de cind mai imbatrinesc si creste si salariul cu virsta am mai multe), la fel si la pantofi, dar sa fie din piele si de foarte buna calitate.
    Sa traiesti frumos este tot ceea ce poti face ptr tine ca om .

Inregistrat
    17.07.2007

Citat Postat de Jasmine Vezi mesajul
    Eu am o geanta neagra,una maro si una sport.Cea sport este cumparata din Viena si scrie Mustang pe ea,am dat 15 euro si o am de 2 ani,inca mai este buna.Celelalte 2 sunt de la Musette si sunt de calitate,n-am avut probleme cu ele.Am dat ceva bani,dar merita.Poti astepta reducerile care sunt destul de mari... Si mai am o gentuta miiiiiica pt tinuta de seara pe care am luat-o de la Dada cu 90 lei,tot la reducere.Poti sa-ti iei lucruri bune si de calitate in perioada reducerilor.Si decat sa dai banii aiurea pe un lucru ieftin mai bine iti iei unul mai scump dar rezistent."Sunt prea sarac ca sa cumpar ceva ieftin!"
    si vara umbli cu aceleasi genti???ca nu mi-i se pare ca se potrivesc gentile negre si maro la hainele de vara...

Inregistrat
    01.06.2007

imi plac foarte mult prima si ultima din randul doi
    si mie imi plac foarte mult pantofii si gentile/posetele......problema este ca eu sunt foarte pretentioasa.....de ex daca are o dunga sau ceva accesoriu ne la locul ei, atunci nu o iau
    ...daca esti prost de mic, cand esti mare numa' te joci

Inregistrat
    29.08.2006

punctul meu slab
    daca le fac un inventar am peste 40 de genti de toate culorile, de toate marimile si pt toate tinutele ador sa-mi cumpar genti ultima data am plecat sa-mi cumpar una si m-am ales de doua de obicei asa fac

Inregistrat
    15.09.2006

Cel mai mult imi plac prima si a doua...cea de-a doua e de anul asta???
    Si propun pentru cele care pun poze sa scrie si de unde le-au luat, sa stim unde sa mergem daca ne vin idei
    Si tu, Arina, daca vrei sa ne spui ce culori ti-ai luat si de unde

Inregistrat
    17.07.2007

Citat Postat de deeelorene Vezi mesajul
    imi plac foarte mult prima si ultima din randul doi
    si mie imi plac foarte mult pantofii si gentile/posetele......problema este ca eu sunt foarte pretentioasa.....de ex daca are o dunga sau ceva accesoriu ne la locul ei, atunci nu o iau
    de curiozitate mi-am numarat si eu gentile...am 37....dar majoritatea sunt pe maro , crem, alb, combinatii crem cu maro.
    Am si rosii, negre...., una verde, gri.
    dar vreau sa imi cum par una mov si una galbena pentru vara.Astea vor fii urmatoarele achizitii.....

Pagina 3 din 82 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us