Pagina 1 din 82 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 654

Subiect: Accesoriile de zi cu zi

Inregistrat
    25.10.2006

Post Accesoriile de zi cu zi

....si accesorii..........
    Imagini atasate Imagini atasate
    Va rog sa ne semnalati orice mesaj cu continut publicitar, discriminator, agresiv sau care incalca in orice fel Regulamentul folosind triunghiul rosu (Report Post).

Inregistrat
    10.06.2007

Lightbulb Posete, genti.....

Buna, dragele mele!

Iar mi s-a stricat fermoarul la poseta . Nu e prima data cand mi se intampla.
    Am dat 70 lei pe ultima geanta cumparata si deja e compromisa. Si am luat-o doar de cateva ori.
    Spuneti-mi si mie de unde va luati voi posete rezistente si la niste preturi acceptabile.
    Sau sa fie si mai scumpe, dar sa isi merite pretul.
    "Dragostea nu inseamna a te uita lung unul la celalalt, ci a te uita impreuna in aceeasi directie." (Antoine de Saint-Exupery)

Inregistrat
    28.05.2006

Implicit Re: Posete, genti.....

Eu am luat genti bune de la Daniel Ray, si nu au fost f scumpe, dar nu am luat din piele, ci din textil.

Inregistrat
    15.09.2006

De obicei imi iau genti destul de scumpe, de la Vicina. Dar in toamna asta mi-am luat o geanta de la Nissa, care a fost aprox 150 RON, este fff frumoasa, mare si de lac, si a rezistat extraordinar de bine. Am purtat-o mai mereu si arata impecabil!!

Inregistrat
    05.08.2006

Recunosc, atunci cind vine vorba de incaltaminte si genti am o bubaaaaaaa imensa
    Pot sa imi iau un costum care sa coste 1.5 mil tot, dar geanta va fi sigur de top, iar pantoful la fel. Asta mi-a bagat bunica mea in cap: mama, rochia poate sa fie cit de ieftina, daca iti pui un pantof scump si o geanta la fel, ai rezolvat tinuta
    Prefer sa am o geanta sau doua (acum de cind mai imbatrinesc si creste si salariul cu virsta am mai multe), la fel si la pantofi, dar sa fie din piele si de foarte buna calitate.

Cu o singura exceptie: vara parca o iau razna si imi iau o mie de genti din materiale textile, care mai de care mai colorate si mai traznite si mai...ieftine. Ultima descoperire: Meli Melo, de unde mi-am luat niste genti tare dragute.

Offf, si hai, treaca de la mine, va spun secretul: Lollipops, in Unirii, au niste genti dementiale la aprox 2 milioane Dar nu sint din piele, sint genti unicat.

Inregistrat
    07.02.2005

Eu prefer gentile de la sax. Am unele de ani de zile si arata impecabil, e drept ca nici ieftine nu sunt.

Tasha, nu esti singura cu "buba" asta...

Inregistrat
    20.09.2006

Eu am o gramada de genti, de culori si marimi diferite. Nu imi i-au genti de firma, pt ca ma plicti repede de ele, si oricum nu as da eu o gramada de bani pe o geanat nici sa am de unde Azi am fost prin oras, am vrut o geanta mov ( am una dar nu-mi mai place )..am zarit eu una in week-end intr-o vitrina, dar nu am avut timp sa ma duc sa o vad..so, am mers azi. Imi arata vanzatoarele geanta, imi place, intreb cat e pretul si 490 lei o geanta dintr-un magazin oarecare, nici macar nu era de firma geanta 490 lei?? nu, multumesc

Inregistrat
    17.08.2007

Eu am un mare pitic cu gentile, am 25 de bucati...oriunde ma duc trebuie neaparat sa-mi iau o geanta, nu conteaza daca o caut o juma de zi, dar tot o iau.In principiu sa fie din piele, macar iarna, sa fie maaare si rezistenta.Cred ca am genti de toagte culorile si marimile si tot am impresia ca nu-mi ajung...si cu pantofii e alta poveste, ca tb sa am multi, pt toate gentile, nu? sotul meu e disperat, acum suntem cu nunta, nu mi-am mai luat o geanta din ianuarie, da termin eu cu cheltuielile astea suplimentare si-mi iau revansa...
    PS cred ca am ajuns intr-un asemenea grad de nebunie ca as fi in stare sa-mi iau un Vuitton

Pagina 1 din 82 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us