Pagina 1 din 27 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 216

Subiect: Furnizori neseriosi in Timisoara

cipone Guest

Implicit Furnizori neseriosi in Timisoara

Dupa ce ne-am intors din luna de miere am avut surpriza sa aflam de la rude si cunoscuti ca au fost probleme cu mancarea la restaurantul la care am avut nunta. Noi in momentele alea nu am verificat acest lucru si cei ce au observat nu ai zis nimic probabile pentru a nu ne strica seara ... Restaurantul cu pricina e Domlux. Vreau doar sa va zic tuturor sa fiti atenti cu acest lucru, sau sa puneti macar pe cineva, o mamica sau o matusa, sa fie atenta la acest lucru. E destul de neplacut ca am aflat aceste lucruri dar si mai neplacut este ca aceste lucruri s-au intamplat. Nu doresc nimanui sa afle asemenea lucruri pentru ca e o senzatie foarte neplacuta.

Daca e cineva care are nevoie de mai multe detalii sa ma contacteze direct si pot sa dau numar de telefon sa putem vorbi direct.

Va tin pumnii sa fie totul bine.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

nu sunt din timisoara, dar poti sa imi spui ce fel de probleme au fost, te rog?
    te intreb pt ca acelasi gen de probleme poate apare si la alte restaurante... cumva a fost mancarea rece, stricata, prea putina, sau ... au furat la mancare, bauturi... sau este vorba de altceva?
    ca sa stim si noi la ce detalii trebuie sa fim mai atenti (asa, in general vorbind)
    cred ca ar fi util..
    Ultima editare de vicky : 20.05.2006 15:47:26

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Buna cipone!SI eu am nunta la Domlux in 3 saptamani adica pe 10 iunie. si mi-ar fi tare de folos daca as sti cu ce sa am grija!La mine o sa fie tata sef cu "mancarea si bautura". Dar totusi as avea nevoie de niste sfaturi!Adresa mea de mail e: theodora_tia***********(pe yahoo.com).Te rog raspunde-mi cat mai repede.Eu nu sunt acum in tm dar ajung joi dupamasa.Poate ne-am putea si intalni (toti patru- eu cu sotul, tu cu sotia) sa ne sfatuiti!
    Merci mult de tot si abia astept raspuns!

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit

Ceau
    eu nu am nunta la Domlux, dar as vrea sa stiu care au fost problemele ca sa ma asigur ca la restaurantul la care fac eu nunta nu se pot ivi

elli Guest

Implicit

si eu vreau sa stiu ce inseamna proble cu mincarea.

tabita Guest

Implicit

si eu am nunta la domlux pe 30 septembrie as vrea sa stiu si eu ce pb au fost cu mancarea

cristi Guest

Implicit

parerea mea despre domlux nu e prea buna
    am fost acolo si:
    -servirea e sub orice critica chelnerii nu strangeau de pa masa mai nimic
    -mancarea nu era proaspata erau salate vechi (eu personal nu am mancat prea mult dar altii au facut diaree)

NU RECOMAND acest restaurant nimanui

lolytta Guest

Implicit Restaurant Domlux si alte pareri...

Nu cred ca e asa la Domlux eu am fost acolo chiar di de 8 martie anul acesta si a fost super,iar nunta sorei mele sa tinut la rest. Domlux iar mancarea a fost foarte buna,iar servirea impecabila. Cred ca sunt situatii si situatii pe care nu e bine sa le generalizam.
    Eu personal recomand acest restaurant cu incredere.

Pagina 1 din 27 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us