Pagina 3 din 16 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 126

Subiect: Ginecologi si maternitati in Bacau

Inregistrat
    24.04.2008

Implicit Re: Ginecologi de recomandat in Bacau!

stiti cumva unde se fac in bacau recoltari de sange pt depistarea sarcinii?am fost azi dim.la vreo 3 laboratoare de recoltari da nici una nu e pt pb asta..

Inregistrat
    01.04.2008

Oana, la medical top ai fost? De obicei astia is mai competenti la analize, dar mai piperate la pret:d.

Inregistrat
    01.04.2008

Citat Postat de oana233 Vezi mesajul
    stiti cumva unde se fac in bacau recoltari de sange pt depistarea sarcinii?am fost azi dim.la vreo 3 laboratoare de recoltari da nici una nu e pt pb asta..

Oana, vreo veste? Esti sau nu insarcinata?

Fetele care sunteti insarcinate sau aveti deja bebei, imi puteti spune si mie unde as putea face un dublu test si apoi triplu test in Bacau? Eu am dr la care merg la control in Iasi, si parca nu as ramane tot in iasi sa fac aceste teste.

Citat Postat de Yonika Vezi mesajul
    Fetele care sunteti insarcinate sau aveti deja bebei, imi puteti spune si mie unde as putea face un dublu test si apoi triplu test in Bacau? Eu am dr la care merg la control in Iasi, si parca nu as ramane tot in iasi sa fac aceste teste.
    Si eventual un pret informativ la teste!
    Va multumesc!

Inregistrat
    22.01.2007

Smile Re: Ginecologi de recomandat in Bacau!

Buna!
    Eu te-as sfatui sa faci analizele tot in Iasi. Sunt patita cu analize facute in Bacau!
    Eu am facut analizele preconceptie la Praxis in Iasi.

Citat Postat de ellen Vezi mesajul
    Buna!
    Eu te-as sfatui sa faci analizele tot in Iasi. Sunt patita cu analize facute in Bacau!
    Eu am facut analizele preconceptie la Praxis in Iasi.
    Pana la urma cred ca asa voi face, le voi face in Iasi. Dar, analize preconceptie am facut si eu aici, si in ultima vreme merg la medical test, care au si in iasi laborator, imi par ceva mai profesionisti. dar acum intrebam de dublu test, triplu test, la care stiu ca se face si ecografie, si analize, si pt asta ar insemna sa stau o zi in iasi. Dar daca va fi nevoie, voi face in iasi, ca am unde sta, ca eu de fapt sunt din iasi.

Inregistrat
    22.01.2007

Smile Re: Ginecologi de recomandat in Bacau!

Bafta multa si stres minim. Stiu ca sunt niste teste ale caror rezultate sunt asteptate cu sufletul la gura.

Pagina 3 din 16 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us