Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567
Rezultate de la 49 la 56 din 56

Subiect: Cafenele si ceainarii din Bucuresti si nu numai...

Inregistrat
    25.05.2009

Implicit Re: Cafenele si ceainarii din Bucuresti si nu numai...

Citat Postat de laurabs22 Vezi mesajul
    tot in centrul vechi m-am simtit foarte bine la Kartel ... o recomand cu caldura!
    daaa! super tare! imi place tot... de la design, la servire...

Inregistrat
    21.06.2009

Fetelor,

O cafenea draguta pentru nefumatori in Bucuresti (in afara de Green Tea, despre care am citit)? Alte criterii: sa nu fie inghesuita, sa aiba si bere

Inregistrat
    07.09.2009

Imi place mult la Carturesti pt ca poti lua o carte/revista la rasfoit in timp ce savurezi ceaiul. Si Rendez-vous din spate de la Universitate, pt decorul intim si deosebit.

Inregistrat
    09.02.2010

Citat Postat de oliviutza Vezi mesajul
    Eu sunt fan locul asta, l-am descoperit de o luna si mai am putin si-mi fac abonament la ei Nici daca-l faceam eu nu iesea asa pe gustul meu.
    Din pacate insa nu prea pot sa imi iau prietenele acolo ca majoritatea fumeaza si nu pot sa stea nici o ora fara drog , dar daca au narghilea poate le conving. Eu cautam de mult un loc unde sa nu se fumeze deloc
    Nu stiam de treaba cu jocurile, inca o chestie care face locul asta minunat. Nu vi se pare ca seamana cu o casa de turta dulce?
    Eu sunt fumatoare si tot mergeam acolo. (inclusiv iarna eram abonata la scrumiera de afara)
    Mai e una in genul green tea, vis-s-vis de la scena, si au camera de fumatori.
    dc vrei poti merge acolo cand iesi cu prietenele tale.

Inregistrat
    12.02.2010

Buna,
    Si eu am fost in Green Tea, e foarte placuta atmosfera, eu am fost in salonul frantuzesc. Mi s-a parut o locatie speciala, frumos decorata.

Inregistrat
    04.09.2009

Thumbs up Re: Cafenele si ceainarii din Bucuresti si nu numai...

Recomand "Sala de lectura" de la Teatrul Act, de pe Calea Victoriei. Atmosfera e placuta, meniul variat in materie de ceaiuri, iar acolo se tin si tot felul de evenimente, cum ar fi lansari de carte sau tot felul de spectacole (din domeniul culturii).

Smile Re: Cafenele si ceainarii din Bucuresti si nu numai...

Citat Postat de MissSwan Vezi mesajul
    Imi place mult la Carturesti pt ca poti lua o carte/revista la rasfoit in timp ce savurezi ceaiul. Si Rendez-vous din spate de la Universitate, pt decorul intim si deosebit.

I agree with you, ambele sunt super de tot ;)

Inregistrat
    07.09.2009

Acum as mai adauga si Infinitea care este super deosebita. Si mai sunt multe ceainarii frumoase aparute in ultimii ani in Bucuresti.

Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us